Olivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoTétris Poland logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PageGroup przedłuża umowę w biurowcu Lumen

Biurowiec Lumen, część kompleksu Złote Tarasy w Warszawie
Biurowiec Lumen, część kompleksu Złote Tarasy w Warszawie
Międzynarodowa agencja doradztwa rekrutacyjnego pozostaje w warszawskim biurowcu przy ulicy Złotej.

PageGroup w biurowcu Lumen zajmuje 800 mkw. powierzchni. Agencja doradztwa rekrutacyjnego podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu w obiekcie. Podczas transakcji właściciela budynku reprezentowała firma Jones Lang LaSalle.

Lumen znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 59, i jest częścią kompleksu Złote Tarasy. W jego bezpośrednim sąsiedztwie ulokowany jest Dworzec Warszawa Centralna, a także stacja metro Centrum. Biurowiec oferuje 23 500 mkw. powierzchni biurowej i składa się z dwóch budynków – A od strony zachodniej i B od strony wschodniej. Są one połączone szklanymi przejściami. Powierzchnie biurowe w obiekcie zlokalizowane są na ośmiu piętrach, a użytkownicy mają również dostęp do czterokondygnacyjnego parkingu podziemnego z 1600 miejscami postojowymi. W ramach inwestycji dostępne są również trzy strefy recepcyjne – od strony Alei Jana Pawła II, Złotej i Emilii Plater.

Decyzja PageGroup potwierdza to, że budynek Lumen to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Na uruchomienie swoich siedzib w kompleksie decydują się wiodące polskie i międzynarodowe firmy poszukujące nowoczesnych, a zarazem bardzo dobrze zlokalizowanych powierzchni biurowych – mówi Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację powierzchni w biurowcach Lumen i Skylight (drugi obiekt w ramach kompleksu Złote Tarasy) jest Jones Lang LaSalle.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra