Top Woman in Real Estate

Nowe transakcje w University Business Park

University Business Park w Łodzi
University Business Park w Łodzi
W łódzkim biurowcu University Business Park podpisane zostały kolejne umowy najmu.

Globe Trade Centre S.A. (GTC), właściciel nowoczesnego biurowca w Łodzi, podpisał umowy wynajmu powierzchni z firmami Aegon oraz Impel Catering.

Firma Impel Catering, część notowanej na giełdzie grupy Impel, zdecydowała się na siedem lat wynająć 353 mkw. powierzchni przeznaczonej pod działalność gastronomiczną. Natomiast Aegon Services, spółka wspierająca i koordynująca sieć sprzedaży usług spółek ubezpieczeniowych Aegon w Polsce, postanowiła przedłużyć istniejącą umowę najmu o kolejne trzy lata.

Z przyjemnością obserwujemy, jak University Business Park zapełnia się nowymi najemcami, a nasi dotychczasowi partnerzy przedłużają umowy najmu. Pozycja GTC na rynku nieruchomości komercyjnych, zarówno w ujęciu ogólnopolskim, jak i na rynku łódzkim, stale rośnie. Bardzo cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają nas Klienci - powiedziała Agnieszka Ciupak, Leasing Manager GTC.

University Business Park powstał w 2010 roku i oferuje łącznie 18 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Prócz spółek Aegon i Impel, siedziby w budynku mają takie firmy jak Samsung Electronics Polska, Accenture, Mobica czy PKP Informatyka. Biurowiec zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ulicy Wólczańskiej 178, w bliskim sąsiedztwie łódzkiej Politechniki, centrum handlowego Manufaktura oraz hali widowiskowej Atlas Arena.


0.0
Napisz pierwszy komentarz