Giant

Groupon na dłużej w Millennium Plaza

Millennium Plaza w Warszawie
Millennium Plaza w Warszawie
Firma Groupon zdecydowała się przedłużyć umowę najmu powierzchni biurowej w warszawskim Millennium Plaza.

Firma Groupon Polska zajmuje powierzchnie w Millennium Plaza od 2011 roku. Siedziba firmy obejmuje ok. 2000 mkw. powierzchni. Podczas renegocjacji umowy najmu firmie Groupon doradzała firma CBRE.

 

 

Groupon (NASDAQ: GRPN) to lider na rynku ofert lokalnych, prezentujący w internecie oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie.

 

 

Biurowiec Millennium Plaza należy do Atlas Estate. Wysoki na 122 metry wieżowiec dysponuje powierzchniami biurowymi i handlowymi klasy B+ i zlokalizowany jest przy Al. Jerozolimskich 123a w centrum Warszawy. Całkowita powierzchnia budynku to 50 000 mkw., z czego 38 300 mkw. zajmują biura.

 

 

Cieszymy się, że Groupon powierzył nam renegocjacje umowy najmu swojego biura w Millennium Plaza – powiedział Daniel Bienias, Senior Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE. Doradcy z CBRE wynegocjowali korzystniejsze warunki najmu, co pozwoli na redukcję kosztów związanych z zajmowaną powierzchnią biurową. Budynek oferuje wiele udogodnień dla swoich najemców i gości – liczne punkty handlowe i usługowe, w tym fitness klub, restaurację, kawiarnię, biuro podróży i wiele innych, a centralna lokalizacja zapewnia idealny dostęp do infrastruktury i środków komunikacji miejskiej – dodał.


0.0
Napisz pierwszy komentarz