Giant

Praski biurowiec zdobywa nowych najemców

Harfa Office Park w Pradze
Galeria Harfa w Pradze
Do kompleksu biurowego Harfa Office Park w Pradze wprowadzą się LG Electronics oraz Czech Ice Hockey Association.

Łącznie nowi najemcy wynajęli 1900 mkw. powierzchni komercyjnej w kompleksie Harfa Office Park.

 

Czech Ice Hockey Association (CIHA) zajęła 1000 mkw. powierzchni biurowej. Federacja wprowadziła się do kompleksu w styczniu 2014 roku. Wartością, którą doceniamy najbardziej w Harfa Office Park, jest wysoka jakość wynajmowanej przestrzeni połączona z rozsądną ceną. Dodatkowo, bliskie sąsiedztwo O2 Arena, największej areny, w której rozgrywane są mecze hokeja w Czechach, ma dla nas symboliczne znaczenie. Tym bardziej, że w obiekcie odbędą się hokejowe Mistrzostwa Świata w 2015 r. - skomentował Tomáš Král, prezes CIHA.

 

 

Drugim najemcą jest LG Electronics, przedsiębiorstwo będące jednym z globalnych liderów w sektorze elektroniki użytkowej. Firma zajęła 1400 mkw. powierzchni biurowej, a także 500 mkw. powierzchni handlowej w połączonej z kompleksem Galerii Harfa. Fakt, że tak znana firma jak LG Electronics, która przez ostatnie dziesięć lat zajmowała biura w doskonałej lokalizacji Praga 5-Andel, wybrała na swoją siedzibę Harfa Office Park, potwierdza wysoką jakość tego kompleksu i dowodzi, że firmy gotowe są rozważać relokację swoich siedzib, pod warunkiem, że nowe biura oferują wyższą jakość przy niższych kosztach – powiedziała Jiřina Kahudová, starsza konsultantka w firmie Jones Lang LaSalle, która pośredniczyła w transakcji.

 

 

Harfa Office Park jest kompleksem biurowym klasy A. Współwłaścicielem obiektu jest GTC, do którego należy 31,5 proc. udziałów. Inwestycją zarządza Lighthouse Group.

 

 

Jesteśmy szczęśliwi przyjmując do Harfy tak prestiżowych najemców. Ich obecność umacnia pozycję Harfy na praskim rynku biurowców – podsumował Tamir Winterstein, prezes Lighthouse Group.


0.0
Napisz pierwszy komentarz