Giant

Reckitt Benckiser na dłużej w Mokotów Nova

Mokotów Nova
Mokotów Nova
Zajmująca 1700 mkw. powierzchni biurowej Mokotów Nova firma Reckitt Benckiser Polska przedłużyła umowę najmu na kolejne trzy lata.

Polski oddział międzynarodowej firmy Reckitt Benckiser przedłużył wynajem powierzchni w Mokotów Nova. Tym samym spółka zobowiązała się pozostać w biurowcu co najmniej do 2020 roku. W tym momencie Reckitt Benckiser Polska zajmuje biuro o powierzchni 1700 mkw.

 

Jako właściciel Mokotów Nova, uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych partnerów biznesowych i zawsze podchodzimy do nich proaktywnie. Wspieramy najemców w każdy możliwy sposób i cieszymy się z ich sukcesów. Jednocześnie wprowadzamy szereg niezbędnych ulepszeń, aby optymalnie wykorzystać zajmowane powierzchnie - mówi Artur Lis, Asset Manager w Tristan Capital Partners.

 

Mokotów Nova mieści się w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22. Składający się z trzech połączonych ze sobą budynków kompleks oferuje 43 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz parking na ponad 1000 pojazdów. Wśród wynajmujących są m.in. firmy takie jak Bacardi, Grupa BMW, Gothaer, Guess. Właścicielem budynku jest Nova Investments Sp. z o.o., spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

 

Mokotów Nova to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie. Fakt, że kolejny z naszych partnerów decyduje się na przedłużenie swojej umowy na długo przed jej wygaśnięciem potwierdza, iż budynek ten jest jedną z najciekawszych propozycji dla takich dynamicznych firm jak Reckitt Benckiser. Dzięki dogodnemu położeniu oraz doświadczonemu zespołowi zarządzającemu, również w długiej perspektywie nie powinien mieć problemu z zatrzymaniem obecnych czy pozyskaniem nowych najemców – dodaje Artur Lis.

 

Reckitt Benckiser jest jednym z liderów wśród firm z branży zdrowie i higiena. Prowadzi sprzedaż w prawie 200 krajach, a jego biura mieszczą się w ponad 60 państwach na całym świecie.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz