Giant

Najemcy zostają w Mokotów Nova

Kompleks biurowy Mokotów Nova w Warszawie
Kompleks biurowy Mokotów Nova w Warszawie
Należący do Tristan Capital Partners fundusz przedłuża umowy najmu na 11 000 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Mokotów Nova w Warszawie.

Zarządzany przez Tristan Capital Partners fundusz przedłużył umowy z najemcami Mokotów Nova. W kompleksie biurowym znajdującym się na południu Warszawy na dłużej pozostaną LG Electronics, Cargill i Oriflame. Siedziby tych firm zajmują ponad 11 000 mkw., czyli jedną czwartą łącznej powierzchni budynku klasy A, zlokalizowanego przy ul. Wołoskiej 22.

 

Przedłużone umowy pokazują, że Mokotów Nova jest najlepszą lokalizacją dla naszych najemców i zarazem jednym z najlepszych kompleksów biurowych w tej dzielnicy. Prowadzimy stały dialog z najemcami, aby być o krok przed ich potrzebami i wymaganiami – powiedział Karol Bartos, Dyrektor Wykonawczy w Tristan Capital Partners.

 

LG Electronics zostanie w Mokotów Nova przez kolejne 5 lat. Firma przedłużyła umowę najmu 3665 mkw. powierzchni biurowej klasy A. LG Electronics jednocześnie powiększyło swoje dotychczasowe biuro o 1000 mkw. W procesie renegocjacji umowy najemcy doradzała firma Colliers International Poland.

 

Cargill Poland Sp. z o.o. to dostawca usług i produktów spożywczych oraz rolnych. Firma pozostanie w zajmowanym przez siebie biurze o powierzchni 2400 mkw. co najmniej do końca 2020 roku. W procesie renegocjacji kontraktu pośredniczyła firma CBRE Poland.

 

Na przedłużenie najmu zdecydował się również producent kosmetyków Oriflame Poland Sp. z o.o., który w biurowcu Mokotów Nova zajmuje 4000 mkw. powierzchni.

 

Biurowiec Mokotów Nova oferuje łącznie 43 000 mkw. powierzchni klasy A. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest również parking na ponad 1000 samochodów. Wśród najemców biurowca znajdują się m.in.: Bacardi, Grupa BMW, Hyundai, LG oraz Guess. Właścicielem budynku jest spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz