Giant

Nowy oddział CBRE w Globis Wrocław

Globis Wrocław
Globis Wrocław
Firma doradcza CBRE wprowadza się do należącego do GTC budynku biurowego Globis we Wrocławiu.

Oddział CBRE we Wrocławiu został zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich 7a, w budynku Globis. Dział biurowy prowadzony będzie przez Pawła Boczara, Starszego Negocjatora ds. Nieruchomości.

 

Otwarcie oddziału CBRE we Wrocławiu, będzie znaczącym wsparciem naszego biznes planu w regionie Dolnego Śląska. Wrocław jest bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem i znaczącą międzynarodową lokalizacją, dlatego nasi Klienci oczekują, że będziemy tam obecni na miejscu, żeby ich wspierać. Dodatkowo, Wrocław jest niezaprzeczalnie bardzo atrakcyjnym rynkiem dla nas - komentuje Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce.

 

CBRE jest firmą doradczą i inwestycyjną działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Firma zatrudnia ok. 44 000 pracowników i posiada ponad 350 biur na całym świecie. CBRE świadczy takie usługi jak doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie oraz usługi konsultingowe i analityczne.

 

Biurowiec Globis Wrocław, oddany do użytku w drugim kwartale 2008 r., oferuje 14 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Na parterze biurowca znajdują się punkty usługowe. Swoje siedziby w Globis mają firmy takie jak Medicover, HP oraz Raiffeisen Bank.


0.0
Napisz pierwszy komentarz