Proton Office

Gigaset Communications wprowadził się do nowego biura we Wrocławiu

Silver Forum we Wrocławiu
Silver Forum we Wrocławiu
Firma Gigaset Communications Polska wynajęła powierzchnię biurową w Silver Forum przy Pl. Strzegomskim.

Nowy najemca zajmie 1439 mkw. powierzchni we wrocławskim biurowcu. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Silver Forum znajduje się przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu i oferuje 15 000 mkw. powierzchni najmu na siedmiu piętrach. Inwestycja charakteryzuje się przeszklonym łukiem fasady. Budynek powstał w 2007 r. i należy do GE Real Estate Poland.

 

Relokacja wrocławskiego biura firmy Gigaset Communications Polska odbyła się w obrębie tej samej części miasta. Budynek Silver Forum znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji budynków biurowych we Wrocławiu, przy placu Strzegomskim, który bezpośrednio przylega do jednej z największych arterii komunikacyjnych miasta, ul. Legnickiej – powiedział Michał Galimski z działu powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield.

 

Spółka Gigaset Communications Polska to producent systemów i rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. W ofercie firmy znajdują się m.in. telefony stacjonarne dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i klientom biznesowym. We Wrocławiu Gigaset zajmuje się rozwojem produktów znajdujących się w portfolio firmy i zatrudnia 100 pracowników.

 

Celem zmiany lokalizacji biurowej było zapewnienie wspólnej powierzchni pracy dla wszystkich działów firmy, co osiągnięto poprzez organizację biura na jednej kondygnacji. Dodatkową korzyścią wygenerowaną dla Gigaset były znaczne oszczędności kosztów powierzchni biurowej. Dział badań i rozwoju firmy Gigaset będzie obecnie pracował w układzie open space, w miejsce poprzedniego modelu gabinetowego – wyjaśnił Michał Galimski.

 

Firma zajmuje biura w Silver Forum od połowy lutego 2014 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz