Proton Office

Biurowiec Adgar Plaza A całkowicie wynajęty

Adgar Plaza na warszawskim Mokotowie
Adgar Plaza na warszawskim Mokotowie
Ostatnią wolną powierzchnię w budynku należącym do Grupy Adgar wynajęła firma Geodis.

Firma działająca w branży transportowo-logistycznej, Geodis Calberson Polska Sp. z o.o., wynajęła niemal 700 mkw. powierzchni na szóstym piętrze 10-piętrowego biurowca Adgar Plaza A w Warszawie. Dzięk tej transakcji budynek został w pełni skomercjalizowany. Właściciel obiektu, Grupa Adgar, skupia się teraz na modernizacji i wynajmie powierzchni biurowych i handlowych dostępnych w warszawskim kompleksie Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181.

 

70 proc. powierzchni zajętej przez Geodis zaaranżowano w systemie open space, natomiast pozostała część podzielona została szklanymi ściankami na mniejsze pokoje spotkań czy pracy zespołowej. Blat recepcyjny zamontowany w biurze wykonano według nagrodzonego projektu „ZIG-ZAG” autorstwa Zbigniewa Kostrzewy. Pięcioletnią umowę najmu w imieniu Geodis podpisał Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny Geodis Calberson Polska Sp. z o.o., natomiast właściciela budynku reprezentowali Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent.

 

Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru miejsca na nasze nowe biuro zwracaliśmy szczególną uwagę na lokalizację budynku. Stawialiśmy na dogodny dojazd na lotnisko jak i do głównych węzłów komunikacyjnych wiodących na południe, zachód i północ Polski, gdzie Geodis ma swoje oddziały – powiedział Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny Geodis Calberson Polska Sp. z o.o., dodając, iż istotny był także wysoki standard wykończenia biur i powierzchni socjalnych, jak również bliskość klubu sportowego i punktów gastronomicznych.

 

100 proc. wynajętej powierzchni w budynku Adgar Plaza A to dla nas duży sukces. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i nadal aktywnie pozyskujemy nowych najemców do naszych innych obiektów biurowych, m.in. do kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich oraz kompleksu biurowego przy ul. Konstruktorskiej, który także znajduje się w Centrum Biznesowym na Mokotowie – skomentował Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Nową umowę z Grupą Adgar podpisała również firma Futurestep, która jest już obecna w biurowcu Adgar Plaza B i zdecydowała się powiększyć biuro do ponad 700 mkw. zajmowanej powierzchni.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz