Giant

EKO Stryker przedłużył najem w Poleczki Business Park

Poleczki Business Park - II faza
Poleczki Business Park - II faza
Firma z branży medycznej przedłużyła umowę najmu prawie 2500 mkw. Powierzchni biurowej oraz magazynowo-serwisowej w kompleksie Poleczki Business Park w Warszawie.

Spółka Stryker Polska jest częścią Stryker Corporation – jednego z największych przedstawicieli branży medycznej na świecie i lidera na rynku ortopedycznym. Umowa przedłużająca najem powierzchni w Poleczki Business Park została zawarta na 6 lat. W procesie negocjacji najemcę reprezentowali eksperci z firmy doradczej JLL.

.

Poleczki Business Park jest jednym z największych wielofunkcyjnych parków biznesowych, realizowanych w Polsce. Na działce o powierzchni 14 ha docelowo zostanie wybudowanych piętnaście budynków, o powierzchni najmu ok. 210 000 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przez UBM i CA Immo w południowej części Warszawy, na zbiegu ulic Hołubcowej i Poleczki, w pobliżu ulicy Puławskiej, południowych obwodnic Warszawy: S2 i S79 oraz Lotniska Chopina. Dla wygody najemców Poleczki Business Park udostępnia dwie indywidualne linie autobusowe dowożące bezpłatnie pracowników na trasach pomiędzy kompleksem a stacją metra Imielin oraz pomiędzy Poleczki Business Park a Lotniskiem Chopina oraz prywatną stację rowerową Veturilo.

 

Inwestycja powstaje zgodnie z wymaganiami zrównoważonego budownictwa. Budynki należące do drugiej fazy otrzymały certyfikat LEED CS GOLD (Core & Shell).


3.0
Napisz pierwszy komentarz