Forbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoPodium Investment logoTorus logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do portfolio Griffin Group dołączyła kolejna nieruchomość

Nordic Park w Warszawie - nieruchomość zakupiona przez Griffin Group w grudniu 2013 r.
Nordic Park w Warszawie - nieruchomość zakupiona przez Griffin Group w grudniu 2013 r.
18 grudnia br. spółka Griffin Group podpisała akt notarialny zakupu działki o powierzchni 0,6 ha, zlokalizowanej przy ul. Towarowej 20. Obecnie znajduje się na niej stacja paliw sieci Statoil.

Zakup nieruchomości stanowi dla inwestora ostatni element realizowanego projektu "Towarowa", który rok temu rozpoczęło przejęcie terenu przy ul. Towarowej 22, zajętego przez centrum handlowe. W lipcu i grudniu br. Griffin skupował działki w rejonie ulic Miedzianej i Pańskiej, graniczące z terenem centrum handlowego. Teraz zakup działki, na której znajduje się stacja Statoil pozwala funduszom zarządzanym przez inwestora kontrolować połączony w całość teren o łącznej powierzchni ok. 6,2 ha.

 

Udało nam się zrealizować plan i skupić w naszych rękach największą możliwą do komercyjnego wykorzystania przestrzeń w biznesowym centrum stolicy. Znaczenie Woli na biznesowej mapie miasta systematycznie rośnie. Widząc ten potencjał zdecydowaliśmy się na inwestycje w tym rejonie. Po roku skomplikowanych akwizycji z satysfakcją finalizujemy projekt - mówi Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate.

 

Inwestor na razie nie ujawnia planów dotyczących zagospodarowania przejętych nieruchomości. Zapewnia jednak, że centrum handlowe będzie funkcjonowało do 2017 roku, a stacja Statoil co najmniej do końca 2016 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra