Podium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoTorus logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Ericsson zmienia biuro

Development Park in Warsaw
Development Park in Warsaw
Od 2015 roku biuro główne firmy Ericsson w Polsce będzie mieściło się w Parku Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 12 na warszawskim Mokotowie.

Zdecydowaliśmy się na biura przy ul. Konstruktorskiej by być bliżej naszych klientów, ograniczyć czas wyjazdów i emisję spalin. Z naszej siedziby będziemy dojeżdżali rowerami do klientów na terenie Mokotowa. Zakupiliśmy w tym celu 70 rowerów. Zdalny system pracy jaki wdrażamy w naszym biurze od dwóch lat pozwoli także na efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej, a pracownikom ułatwi zarządzanie swoim czasem pracy – powiedział Oliver Kanzi, prezes firmy Ericsson w Polsce.

 

W nowym budynku Ericsson rozpoczął pracę 7 stycznia 2015 r.

 

Ericsson jest jednym z największych na świecie dostawców technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferujących społeczeństwu sieciowemu elastyczne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym.

 

Oferta firmy obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie przez sieci Ericssona przechodzi ponad 40 proc. światowego ruchu mobilnego. Spóła obsługuje sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów w 180 krajach i zatrudnia ponad 110 000 pracowników.

 

W 2013 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 227,8 mld SEK. Ericsson jest notowany na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.


0.0
Tagi: Park Rozwoju
Napisz pierwszy komentarz
mantra