Przedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ideal Idea Park IV pozyskał nowego najemcę

Ideal Idea Park IV - hala H4
Ideal Idea Park IV - hala H4
Do inwestycji magazynowo-biurowej Ideal Idea Park IV wprowadzi się firma Dimension Data, która zajmie biuro o metrażu 120 mkw. wraz z bezpośrednio przyległym magazynem o powierzchni 500 mkw.

Do inwestycji Ideal Idea Park IV wprowadzi się firma Dimension Data, która zajmie biuro o metrażu 120 mkw. wraz z bezpośrednio przyległym magazynem o powierzchni 500 mkw. Nowy najemca przeprowadzi się na wynajętą powierzchnię w październiku br. Podczas procesu transakcyjnego firmę Dimension Data reprezentowała agencja Skywest (wcześniej MS Estates).
 
Dimension Data dostarcza usługi z obszaru ICT od blisko 30 lat. Obszarem działań firmy jest doradztwo w zakresie informatyki na rzecz przedsiębiorstw i optymalizacji procesów biznesowych.

Ideal Idea Park IV jest najnowszą inwestycją firmy Ideal Idea. Projekt, będący parkiem parkiem magazynowo-biurowym typu SBU, znajduje się na Okęciu w Warszawie. Inwestycja jest realizowana w etapach. W październiku br. do użytku oddane zostaną dwa obiekty oferujące 6000 mkw. powierzchni magazynowej z bezpośrednio przyległymi biurami wykończonymi w standardzie klasy A. W ramach drugiego etapu powstaną dwa kolejne budynki, co zagwarantuje łączną powierzchnię ok. 18 000 mkw. Minimalny moduł biurowy w Ideal Idea Park IV wynosi 100 mkw., a magazynowy 500 mkw., co pozwala na dowolną konfigurację przestrzeni dla potrzeb konkretnego najemcy.

Ideal Idea jest deweloperem budynków o charakterze magazynowo-biurowym powstających na terenie Warszawy. Od 2008 r. firma zbudowała i skomercjalizowała osiem budynków o łącznej powierzchni całkowitej 50 000 mkw.
 


0.0
Tagi: Ideal Idea
Napisz pierwszy komentarz
mantra