Giant

Ideal Idea Park IV pozyskał nowego najemcę

Ideal Idea Park IV - hala H4
Ideal Idea Park IV - hala H4
Do inwestycji magazynowo-biurowej Ideal Idea Park IV wprowadzi się firma Dimension Data, która zajmie biuro o metrażu 120 mkw. wraz z bezpośrednio przyległym magazynem o powierzchni 500 mkw.

Do inwestycji Ideal Idea Park IV wprowadzi się firma Dimension Data, która zajmie biuro o metrażu 120 mkw. wraz z bezpośrednio przyległym magazynem o powierzchni 500 mkw. Nowy najemca przeprowadzi się na wynajętą powierzchnię w październiku br. Podczas procesu transakcyjnego firmę Dimension Data reprezentowała agencja Skywest (wcześniej MS Estates).
 
Dimension Data dostarcza usługi z obszaru ICT od blisko 30 lat. Obszarem działań firmy jest doradztwo w zakresie informatyki na rzecz przedsiębiorstw i optymalizacji procesów biznesowych.

Ideal Idea Park IV jest najnowszą inwestycją firmy Ideal Idea. Projekt, będący parkiem parkiem magazynowo-biurowym typu SBU, znajduje się na Okęciu w Warszawie. Inwestycja jest realizowana w etapach. W październiku br. do użytku oddane zostaną dwa obiekty oferujące 6000 mkw. powierzchni magazynowej z bezpośrednio przyległymi biurami wykończonymi w standardzie klasy A. W ramach drugiego etapu powstaną dwa kolejne budynki, co zagwarantuje łączną powierzchnię ok. 18 000 mkw. Minimalny moduł biurowy w Ideal Idea Park IV wynosi 100 mkw., a magazynowy 500 mkw., co pozwala na dowolną konfigurację przestrzeni dla potrzeb konkretnego najemcy.

Ideal Idea jest deweloperem budynków o charakterze magazynowo-biurowym powstających na terenie Warszawy. Od 2008 r. firma zbudowała i skomercjalizowała osiem budynków o łącznej powierzchni całkowitej 50 000 mkw.
 


0.0
Tagi: Ideal Idea
Napisz pierwszy komentarz