Proton Office

Dzielna 60 z nowymi najemcami

Dzielna 60
Dzielna 60
Do jednego z budynków warszawskiego kompleksu biurowego Dzielna 60 wprowadzą się dwie nowe firmy. W końcowej fazie znajdują się również negocjacje z kilkoma kolejnymi firmami.

Jednym z nowych najemców kompleksu stała się agencja kreatywna, świadcząca kompleksowe usługi w dziedzinie komunikacji, reklamy i marketingu. Firma zajmować będzie ok. 1000 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej się w dwóch, połączonych ze sobą budynkach. Obejmuje ona zarówno zrewitalizowane biura loftowe w budynku Żoliborz, jak i nowoczesną powierzchnię w szklanej nadbudowie, centralnie położonego budynku Śródmieście (warto przypomnieć, że każdy z biurowców należących do kompleksu Dzielna otrzymał nazwę jednej z warszawskich dzielnic).

 

Adres Dzielna 60 stał się również miejscem funkcjonowania gabinetu medycyny estetycznej, połączonego z salonem masażu, który rozpocznie działalność w biurowcu Muranów.

 

Na terenie kompleksu niedawno otwarta została również restauracja Nasza Kuchnia, serwująca domowe jedzenie. Lokal ten wyróżnia się wysoką, typowo loftową przestrzenią z postindustrialnymi elementami i przeszkleniami oraz otwartym planem piętra. Techniczne oświetlenie oraz duże, dekoracyjne fotosy nadają wnętrzu wyrazisty charakter, a dodatkowo komponują się z nowoczesnymi detalami wykończenia i wystroju. Projekt aranżacji wnętrza lokalu powstał w pracowni In Design.

 

Zaletą biur loftowych jest niestandardowa przestrzeń umożliwiająca nieskrępowaną aranżację. Elastyczna jest również wielkość powierzchni, którą oferujemy. Możemy zaproponować zarówno biuro o powierzchni 60 m kw., jak i moduł o metrażu ok. 700 m kw. ulokowany na jednej kondygnacji. Biura mogą być zaaranżowane w formie loftowego open space, powierzchni gabinetowej lub mieszanej – informuje Jacek Ochnik, prezes Ochnik Development, który przyznaje, że tego typu powierzchnie cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim firm doradczych i finansowych, kancelarii prawniczych, pracowni architektonicznych, a także agencji pracy.

 

Charakter pracy firm, które się do nas zgłaszają związany jest na ogół z częstym, bezpośrednim kontaktem z klientem. Dzielna 60 jest dla takich najemców odpowiednią lokalizacją, ponieważ zapewnia dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej, a przy tym do rozbudowanej infrastruktury miejskiej warszawskiego Muranowa. Aleją Jana Pawła II można stąd błyskawicznie dojechać do Dworca Centralnego i ścisłego centrum miasta, a wyjeżdżając Dzielną w drugim kierunku na ul. Okopową, niemal za rogiem znajduje się Centrum Mody Klif, a nieco dalej CH Arkadia. Blisko jest też do nowej stacji metra przy Rondzie Dmowskiego, a do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina można dojechać w kilkanaście minut – wylicza Jacek Ochnik.

 

Na uwagę zasługuje także aranżacja części wspólnych kompleksu. Zależało nam by Dzielna 60 była wygodnym miejscem do pracy, ale równocześnie oferowała atrakcyjną przestrzeń, sprzyjającą spotkaniom i integracji. Najemcy będą mogli korzystać bezpłatnie ze specjalnie stworzonej Strefy Relaksu oraz sal konferencyjnych. Wiosną będzie już także gotowy dziedziniec obsadzony zielenią z miejscami do wypoczynku oraz kawiarnianym ogródkiem. Na wyjątkowe udogodnienia mogą liczyć też osoby przyjeżdżające do pracy rowerami – zachęca Jacek Ochnik.

 

Rozbudowany i gruntownie zmodernizowany, warszawski kompleks biurowy Dzielna 60 obejmuje pięć budynków, oferujących łącznie 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Pracownicy i goście mają do dyspozycji ponad 200 miejsc parkingowych.

 

Po przebudowie największy, centralnie usytuowany budynek zyskał trzykondygnacyjną, szklaną nadbudowę o powierzchni ponad 1000 mkw. i wyposażony został w panoramiczną windę. Elewacje biurowców wykonane zostały z cegły z elementami piaskowca, alucobondu i szkła. Ozdobą kompleksu są także duże, stylizowane okna z drewna meranti w kolorze angielskiej zieleni, znajdujące się na parterze i granitowa posadzka położona na dziedzińcu i trakcie głównym.


0.0
Napisz pierwszy komentarz