Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nordea powiększa łódzkie biuro

Łódź 1
Łódź 1
Grupa finansowa Nordea podjęła decyzję o powiększeniu wynajmowanej powierzchni biurowej w budynku Łódź 1.

Siedziba Nordea, w której znajduje się centrum operacji, obsługujące skandynawskie oddziały instytucji, w kwietniu br. będzie większa o całe 1000 mkw. - tym samym biuro grupy, mieszczące się w Łodzi 1 od końca 2013 roku, zajmie 2800 mkw.


Podczas negocjacji dewelopera reprezentowali doradcy Knight Frank.


Jest nam niezmiernie miło, że grupa finansowa Nordea po raz kolejny doceniła standard oraz lokalizację budynku i zdecydowała się w nim rozwijać. Proces komercjalizacji Łódź 1 jest już prawie zakończony. Budynek został wynajęty w 95 proc. – komentuje Karol Grejbus, Negocjator w Agencji Komercyjnej Knight Frank.


Inwestycja Łódź 1 oferuje około 6500 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy al. Piłsudskiego, naprzeciwko Galerii Łódzkiej. Knight Frank jest zarządcą budynku, jak również agentem wyłącznym odpowiedzialnym za jego komercjalizację.


0.0
Tagi: Łódź 1
Napisz pierwszy komentarz
mantra