Proton Office

EKO Green Caffè Nero renegocjowała umowę w Metropolitanie

Metropolitan w Warszawie
Green Caffè Nero
Kawiarnia Green Caffè Nero do 2024 roku przedłużyła najem w budynku Metropolitan przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Jej lokal został powiększony i wyremontowany.

Green Caffè Nero mieści się na parterze biurowca Metropolitan, od strony wewnętrznego dziedzińca, na którym wiosną otwierany jest ogródek z widokiem na podświetlaną fontannę. Otwarta w 2011 roku kawiarnia dotychczas zajmowała 61 mkw. Na mocy renegocjowanej umowy lokal zwiększy się do ponad 100 mkw.

 

Najemcę reprezentowali eksperci z firmy Cushman & Wakefield. Cieszymy się, że Metropolitan okazał się idealnym miejscem dla Green Caffè Nero. Rozbudowa kawiarni to odpowiedź na ogromną popularność tego miejsca – komentuje Soren Rodian Olsen, dyrektor ds. inwestycji w nieruchomości biurowe i przemysłowo-magazynowe w Grupie Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce.

 

Metropolitan usytuowany jest przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Zbudowany w 2003 r. według projektu Normana Fostera budynek otrzymał wiele prestiżowych nagród, w tym tytuł Najlepszego Budynku Biurowego na targach MIPIM w Cannes i Nagrodę Królewskiego Brytyjskiego Instytutu Architektów „RIBA Worldwide Award”. Obiekt wybudowany przez firmę Hines dysponuje 38 000 mkw. powierzchni najmu.

 

W 2013 r. inwestycja uzyskała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM z oceną Very Good. Powierzchnię w niej wynajmują firmy i instytucje z sektora usług finansowych, prawnych, doradczych i nieruchomości, w tym m.in. Colliers. Metropolitan jest własnością Deutsche Asset & Wealth Management, a zarządza nim Colliers International.


0.0
Tagi: Metropolitan
Napisz pierwszy komentarz