INTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoKontor logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoTorus logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Green Caffè Nero renegocjowała umowę w Metropolitanie

Metropolitan w Warszawie
Green Caffè Nero
Kawiarnia Green Caffè Nero do 2024 roku przedłużyła najem w budynku Metropolitan przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Jej lokal został powiększony i wyremontowany.

Green Caffè Nero mieści się na parterze biurowca Metropolitan, od strony wewnętrznego dziedzińca, na którym wiosną otwierany jest ogródek z widokiem na podświetlaną fontannę. Otwarta w 2011 roku kawiarnia dotychczas zajmowała 61 mkw. Na mocy renegocjowanej umowy lokal zwiększy się do ponad 100 mkw.

 

Najemcę reprezentowali eksperci z firmy Cushman & Wakefield. Cieszymy się, że Metropolitan okazał się idealnym miejscem dla Green Caffè Nero. Rozbudowa kawiarni to odpowiedź na ogromną popularność tego miejsca – komentuje Soren Rodian Olsen, dyrektor ds. inwestycji w nieruchomości biurowe i przemysłowo-magazynowe w Grupie Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce.

 

Metropolitan usytuowany jest przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Zbudowany w 2003 r. według projektu Normana Fostera budynek otrzymał wiele prestiżowych nagród, w tym tytuł Najlepszego Budynku Biurowego na targach MIPIM w Cannes i Nagrodę Królewskiego Brytyjskiego Instytutu Architektów „RIBA Worldwide Award”. Obiekt wybudowany przez firmę Hines dysponuje 38 000 mkw. powierzchni najmu.

 

W 2013 r. inwestycja uzyskała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM z oceną Very Good. Powierzchnię w niej wynajmują firmy i instytucje z sektora usług finansowych, prawnych, doradczych i nieruchomości, w tym m.in. Colliers. Metropolitan jest własnością Deutsche Asset & Wealth Management, a zarządza nim Colliers International.


0.0
Tagi: Metropolitan
Napisz pierwszy komentarz
mantra