Giant

EKO Agito.pl zmienia siedzibę na Gdański Business Center

Gdański Business Center I
Gdański Business Center I
Sklep internetowy Agito.pl w czerwcu br. przeprowadzi się do kompleksu biurowego Gdański Business Center I, zajmując 2500 mkw. w budynku A.

Agito.pl jest jednym z największych polskich sklepów internetowych. Dynamiczny rozwój sklepu sprawił, że jego właściciel zdecydował się wynająć większą powierzchnię – 2500 mkw. w kompleksie Gdański Business Center I. Siedziba firmy zajmuje dwa piętra budynku A, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na stację metra Dworzec Gdański. Gdański Business Center jest projektem zakładającym kolejne fazy inwestycji. Biorąc pod uwagę ambitne plany związane z rozwojem firmy widzimy, że Agito.pl będzie miało możliwość zwiększyć wynajmowaną powierzchnię i dostosować ją do swoich potrzeb – komentuje Robert Marszałek, Dyrektor Finansowy firmy Agito.pl.

 

Podczas negocjacji najemcę reprezentowali eksperci firmy doradczej Cushman & Wakefield. Firma Agito.pl poszukiwała nowoczesnej siedziby – przyjaznej środowisku i zlokalizowanej w pobliżu linii metra. Ważnym wymogiem było również przystosowanie budynku dla cyklistów, z łatwym dojazdem do biura. Cieszymy się, że zaproponowany przez nas kompleks Gdański Business Center spotkał się z uznaniem ze strony klienta i spełnił wszystkie jego oczekiwania – mówi Artur Sutor, Associate, Manager ds. Usług Reprezentacji Najemców w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

 

Dzięki zawartej transakcji inwestycja zrealizowana przez HB Reavis Polska u zbiegu ulic Andersa i Inflackiej jest już skomercjalizowana w 80 proc. Pierwsza faza kompleksu została oddana do użytku w czerwcu 2014 r., z kolei ukończenie drugiego etapu planowane jest na I kwartał 2016 r. Wówczas całkowita powierzchnia najmu całego projektu wyniesie ponad 98 000 m kw. Pierwszy etap – Gdański Business Center I – posiada świadectwo BREEAM z oceną Very Good, zaś Gdański Business Center II będzie certyfikowany w tym samym systemie na poziomie Excellent.

 

Fakt, że już wkrótce do grona naszych najemców dołączy kolejna duża i znana firma to dla nas ogromny powód do radości. Agito.pl doceniło doskonałą lokalizację kompleksu Gdański Business Center oraz szereg zastosowanych w nim nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jestem przekonany, że pracownicy firmy będą zadowoleni z nowego miejsca pracy, do którego można w łatwy i szybki sposób dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską z każdej dzielnicy Warszawy – uważa Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz