Giant

EKO DaftCode nowym najemcą w Warsaw Spire

Warsaw Spire w budowie
Dostawca rozwiązań IT wybrał na swoją nową siedzibę kompleks Warsaw Spire. Firma przeprowadzi się do wynajętego biura w kwietniu 2016 roku.

DaftCode zajmię powierzchnie biurową o metrażu 1700 mkw., zlokalizowaną na 40. piętrze w budynku A. Nowe biuro będzie mogło pomieścić nawet 175 pracowników. Umowa najmu będzie obowiązywała przez 5 lat. W procesie negocjacji dotyczącego warunków wynajmu najemcę reprezentował firma Cushman & Wakefield.

 

To niezwykle satysfakcjonujące, że w Warsaw Spire będą powstawać produkty wykorzystujące nowoczesne technologie, które wpłyną na naszą przyszłość. Warsaw Spire zapewnia doskonałe środowisko pracy dla firm, które stawiają na innowacyjność i kreatywność. Po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że najemcy doceniają koncepcję połączenia funkcji biurowych z wartościową przestrzenią publiczną w ramach placu Europejskiego – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

 

DaftCode jest obecna na rynku od 2011 r. Firma działa w obszarze produkcji oprogramowania oraz aplikacji internetowych, m.in. aplikacji mobilnych, oprogramowania typu SaaS, systemów sztucznej inteligencji dla marketingu i systemów płatności dedykowanych klientom biznesowym i indywidulanym.

 

Jestem bardzo zadowolony z faktu rozpoczęcia współpracy z Warsaw Spire. Z przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to inwestycja, która swoim charakterem idealnie współgra z kulturą pracy i dynamiką DaftCode. Rekreacyjny charakter placu Europejskiego oraz nowoczesna architektura kompleksu już teraz stają się nowym symbolem biznesowego rozwoju miasta – komentuje Jędrzej Szcześniak, COO w DaftCode.

 

W tym roku do budynku B przeprowadziła się już agencja Europejska Agencja Frontex oraz BNP Paribas Securities Services SKA Oddział w Polsce. Natomiast w listopadzie br. do nowej siedziby wprowadzi się Benefit Systems, a w 2016 r. wynajęte powierzchnie w warszawskim kompleksie zajmie Samsung, Ghelamco Poland, Bilfinger HSG Facility Management oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

 

Warsaw Spire zaoferuje 100 000 mkw. powierzchni biurowej certyfikowanej w BREEAM na poziomie Excellent. Kompleks na chwilę obecną jest już wynajęty w 60 proc., przy czym jego ukończenie nastąpi dopiero za 9 miesięcy. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz