Silesia Star: na lunch do Olimpu

Silesia Star w Katowicach
Restauracja Olimp w Silesia Star
Wczoraj w budynku biurowym Silesia Star w Katowicach otwarto restaurację Olimp.

Biurowiec Silesia Star należący do spółki deweloperskiej LC Corp zlokalizowany jest przy ul. Uniwersyteckiej 18 w Katowicach. Nowo otwarta w nim restauracja Olimp jest trzecim lokalem tej marki w aglomeracji śląskiej – po Olimp Arena w Gliwicach i Olimp Francuska w Katowicach. Koncept stworzony przez Grupę Gastromal polega na sprzedaży jedzenia na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. Obecnie w całej Polsce znajdziemy 20 restauracji własnych i 17 franczyzowych. W najbliższych tygodniach planowane jest otwarcie kolejnego lokalu, tym razem w budynku Avon w Warszawie.

 

Projekt Silesia Star zakłada budowę dwóch 8-kondygnacyjnych budynków, łącznie oferujących 27 000 mkw. powierzchni najmu. Pierwszy biurowiec oddany do użytkowania w grudniu 2014 r. dysponuje 13 000 mkw. powierzchni biurowej oraz podziemnym parkingiem. Finalizacja drugiego etapu budowy nastąpi pod koniec pierwszego półrocza 2016. Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Na parterze obiektu umiejscowiono funkcje handlowe, usługowe i gastronomiczne. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in. spółki Mentor Graphics oraz Getin Noble Bank.

 

LC Corp SA kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w największych miastach Polski. Większościowym akcjonariuszem spółki jest dr Leszek Czarnecki, kontrolujący również m.in. grupę finansową GETIN Holding SA. W swoim portfolio firma ma takie inwestycje komercyjne, jak Sky Tower we Wrocławiu, Arkady Wrocławskie czy Wola Center w Warszawie.

 


0.0
Tagi: Silesia Star
Napisz pierwszy komentarz