Kinnarps Polska Sp. z o.o.

TMF Poland z nową siedzibą w Katowicach

Silesia Star w Katowicach
Silesia Star w Katowicach
Silesia Star w Katowicach ma nowego najemcę z branży doradczo-finansowej. Do biurowca wprowadzi się TMF Poland Sp. z o.o.

LC Corp SA sfinalizował kolejną umowę najmu w biurowcu Silesia Star. Niemal 1800 mkw. powierzchni biurowej w budynku B wynajmie TMF Poland. Firma wprowadzi się do nowego biura już w listopadzie br. 

TMF Poland sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy TMF Group zajmującej się administracyjną obsługą biznesu. Podstawową działalnością firmy jest dostarczanie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz korporacyjno-sekretarskich. Firma posiada ponad 120 biur w 86 krajach. Biurowiec Silesia Star będzie jej nową lokalizacją w Katowicach. 

Wybraliśmy tę lokalizację, ze względu na dogodne położenie biura. Pragniemy, aby klienci, zarówno jak nasi pracownicy nie musieli dojeżdżać do odległych części miasta, dlatego postanowiliśmy pozostać w centrum Katowic. Zarówno do Dworca PKP, jak i do dworców autobusowych jest tylko kilka kroków, a dojazd samochodem jest równie dogodny. Mamy nadzieję, iż dzięki współpracy z LC Corp SA uda nam się stworzyć przyjemne środowisko pracy oraz dobre miejsce do spotkań biznesowych – mówi Mikołaj Pluciński, Dyrektor Zarządzający TMF Poland. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy najmu z TMF Poland. Negocjacje trwały kilka miesięcy i zakończyły się sukcesem. Najemca wybrał nas uwzględniając kryterium komfortu współpracy – okazaliśmy się być stabilnym i sprawdzonym partnerem biznesowy, jak również ze względu na dobrą lokalizację biurowca i spacerowy dystans do dworca PKP. Jestem przekonana, że nowe biuro zapewni przyjazne i wygodne środowisko pracy dla pracowników TMF – mówi Izabela Miśta, Manager ds. Najmu LC Corp SA. 

Biurowiec Silesia Star znajduje się w ścisłym centrum Katowic. Łączna powierzchnia najmu budynku wynosi 27 000 mkw. Projekt składa się z dwóch 8-kondygnacyjnych budynków, połączonych pasażem handlowo-usługowym. Obiekt posiada parking, zlokalizowany w części parterowej i podziemnej kompleksu. 

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra