COTEX Office Centre logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Shell Business Operations Kraków zmieni siedzibę

Wizualizacja DOT Office
Wizualizacja DOT Office
Przeprowadzka Shell Business Operations Kraków do nowej siedziby w kompleksie biurowym DOT Office przy ul. Czerwone Maki rozpocznie się już w przyszłym roku.

Przeprowadzka Shell Business Operations Kraków do nowej siedziby w kompleksie biurowym DOT Office przy ul. Czerwone Maki rozpocznie się już w przyszłym roku. Biuro firmy zajmie 22 000 mkw. w trzech budynkach, a także dodatkową przestrzeń w czwartym biurowcu.

 

O wyborze na nową siedzibę kompleksu DOT Office należącego do Grupy Buma zadecydował m.in. wysoki standard oferowanej powierzchni z szeregiem udogodnień, również komunikacyjnych. Ponadto istotną kwestią dla firmy Shell jest to, iż budynki są przyjazne dla środowiska i użytkowników. Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby na zachowanie najwyższych standardów i stworzenie najlepszej oferty dla naszych pracowników. Szukaliśmy miejsca, które wpisywałoby się również w ideę otrzymanej przez nas nagrody Great Place to Work. Wierzymy, że DOT Office najlepiej spełni nasze oczekiwania – mówi Agata Hinc, rzecznik prasowy Shell Polska. W procesie poszukiwania powierzchni i negocjacjach firmę Shell wspierali doradcy z JLL. Zależało nam na znalezieniu nowoczesnego, dobrze skomunikowanego biura, a przy jednoczesnym wynegocjowaniu maksymalnie elastycznej umowy najmu, która by odpowiadała planom ekspansji firmy Shell – dodaje Anna Młyniec, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowej i Reprezentacji Najemcy w JLL.

 

Shell Business Operations Kraków jest centrum wspierającym globalne operacje firmy Shell. Krakowski zespół składa się z 2300 specjalistów i ekspertów, którzy odpowiedzialni są za prowadzenie i wspieranie operacji biznesowych firmy z zakresu m.in. finansów, księgowości, zaopatrzenia, zakupów, HR, IT czy obsługi klienta.

 

Kompleks DOT Office jest realizowany przy ul. Czerwone Maki w krakowskiej dzielnicy Ruczaj. Obecnie trwa pierwszy etap realizacji inwestycji. Projekt DOT Office powstał w pracowni architektonicznej medusa group.

 


0.0
Tagi: Grupa Buma
Napisz pierwszy komentarz
mantra