Giant

PZPN na dłużej w kompleksie Bitwy Warszawskiej Business Centre

Bitwy Warszawskiej Business Centre
Bitwy Warszawskiej Business Centre
Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) przedłużył umowę najmu w kompleksie Bitwy Warszawskiej Business Centre. Podczas procesu negocjacji warunków najmu najemcę wspierał Dział Powierzchni Biurowych CBRE.

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) przedłużył umowę najmu w kompleksie Bitwy Warszawskiej Business Centre, w którym wynajmuje powierzchnię od 2009 r. Najemca zdecydował się na pozostanie w obiekcie z powodu dobrej lokalizacji zapewniającej kameralne otoczenie, a także możliwość reorganizacji powierzchni. Nowy układ powierzchni biurowej ma za zadanie usprawnić przepływ informacji w organizacji oraz zoptymalizować współpracę między departamentami. Podczas procesu negocjacji warunków najmu najemcę wspierał Dział Powierzchni Biurowych CBRE.

Jedną z zalet dojrzałego rynku powierzchni biurowych w Warszawie jest dostępność zróżnicowanych projektów biurowych, która pozwala na wybór lokalizacji dopasowanej do potrzeb organizacji – komentuje Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, CBRE. Świetnym przykładem na to zjawisko jest rosnące zainteresowanie sektora publicznego budynkami klasy B. Obiekty te często oferują dobry standard powierzchni w odpowiednich lokalizacjach w Warszawie i są przygotowane do aranżacji powierzchni w układ gabinetowy, który jest preferowany przez sektor publiczny. W ostatnim roku blisko 70 proc. umów najmu zwartych przez ten sektor miało miejsce w budynkach klasy B – dodaje.

Bitwy Warszawskiej Business Center znajduje się w południowo-zachodniej części Warszawy, niedaleko centrum i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Kompleks składa się z trzech połączonych budynków posiadających osobne wejścia, recepcje i windy. Każdy budynek ma siedem pięter i dwa poziomy parkingu podziemnego. Całkowita powierzchnia użytkowa kompleksu wynosi ok. 20 000 mkw. Bitwy Warszawskiej Business Center ukończono w 2002 r. i sprzedano funduszowi inwestycyjnemu Europolis. Inwestorem odpowiedzialnym za realizację przedsięwzięcia była firma Ghelamco Poland. Wśród najemców kompleksu wymienić można firmy Żywiec, Shell, OCE, Warner Bross oraz Imperial Tobacco.

 


2.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz