Giant

EKO ManpowerGroup w budynku Proximo

Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na maj br.
Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na maj br.
Firma Hines podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Proximo z ManpowerGroup. Nowy najemca zajmie 1400 mkw. na 12., najwyższym piętrze obiektu.

Firma Hines podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Proximo z ManpowerGroup. Nowy najemca zajmie 1400 mkw. na 12., najwyższym piętrze obiektu. Firma doradztwa personalnego wprowadzi się do budynku 15 lipca. W marcu obchodzimy 15-lecie obecności naszej firmy na rynku w Polsce. Idzie z tym w parze zmiana naszej głównej lokalizacji, która podkreśla ciągłe ewoluowanie i rozwój w biznesie, w którym działamy. Poszukując nowej siedziby dla naszej firmy zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na dogodną lokalizację, wysoki standard powierzchni biurowej i ekologiczne rozwiązania w budynku. Proximo idealnie wpisało się w nasze oczekiwania, dlatego był to prosty wybór. Wierzymy, że będzie to dla nas doskonałe miejsce pracy na najbliższe lata – powiedziała Małgorzata Sacewicz-Górska, PR Coordinator z ManpowerGroup.

W procesie negocjacji umowy najmu najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International. Już po raz trzeci doradzaliśmy firmie ManpowerGroup w poszukiwaniu nowej siedziby – powiedział Piotr Kalisz z Działu Powierzchni Biurowych Colliers International.

Budynek biurowy Proximo powstaje na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej. Realizacja obiektu rozpoczęła się w czerwcu 2014 r. Oddanie obiektu do użytku oraz wprowadzenie się pierwszych najemców zaplanowano na maj br. Na chwilę obecną inwestycja jest wynajęta w 20 proc., a w negocjacjach jest kolejne kilkadziesiąt procent powierzchni. Proximo zaoferuje 28 385 mkw. powierzchni rozmieszczonej na 13 kondygnacjach nadziemnych, w tym ok. 2000 mkw powierzchni handlowo-usługowej znajdujące się na parterze oraz 1. piętrze budynku. Do dyspozycji najemców oddane zostanie 435 miejsc parkingowych na trzech poziomach podziemnego garażu. Budynek Proximo posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very good. Projekt architektoniczny budynku powstał dzięki współpracy Hines z pracowniami: brytyjską firmą Rolfe Judd oraz włoskim biurem Pininfarina.

 


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz