Giant

Nowi w kompleksie Adgar Park West

Adgar Park West
Adgar Park West
Cztery firmy podpisały umowy dotyczące wynajmu powierzchni biurowej w budynku B wchodzącego w skład kompleksu Adgar Park West.

Cztery firmy – Logitech, Franke, CoConet i Beckman Coulter – podpisały umowy dotyczące wynajmu powierzchni biurowej w budynku B wchodzącego w skład kompleksu Adgar Park West. Nowi najemcy zajmą łącznie przeszło 2100 mkw. przestrzeni w obiekcie. Pierwszym z nich jest producent zaawansowanych rozwiązań bankowości elektronicznej – CoCoNet. Wprowadzi się do biura o metrażu 1000 mkw. Firma rozpoczęła działalność w kraju w 2005 r. Kolejny najemca – firma Franke – jest wiodącym dostawcą inteligentnych systemów kuchennych. Zajmie w budynku B ponad 500 mkw. powierzchni biurowej. Szwajcarski koncern funkcjonuje na rodzimym rynku od 1993 r. Firma jest liderem wśród producentów zlewozmywaków i baterii. Z kolei Beckman Coulter – amerykańska firma z sektora biomedycznego – wynajęła 420 mkw. Systemy diagnostyczne, które dostarcza, obecne są w szpitalach i laboratoriach na całym świecie i służą do diagnozy chorób, wspomagają procesy decyzyjne oraz monitorują stan pacjentów. Ostatni z najemców – Logitech – jest liderem w branży osobistych urządzeń peryferyjnych. Firma zajmuje w kompleksie powierzchnię o metrażu 210 mkw.

 

Z radością witamy kolejnych najemców w Adgar Park West i cieszymy się, że docenili naszą ofertę. Posiadamy nie tylko wysokiej klasy powierzchnie biurowe umożliwiające elastyczną adaptację przestrzeni do konkretnych potrzeb danego najemcy. Po niedawnej modernizacji powstała tu strefa sportu i rekreacji AdgarFit, obejmująca klub fitness z siłownią, basenem treningowym, bieżnią antygrawitacyjną oraz skomputeryzowanymi stacjami do treningu rowerowego. Działają tu także sklepy sportowe, klinika medycyny sportowej, restauracja i kawiarnia. W Adgar Park West jest też przedszkole i Hakiel Akademia Tańca, a wokół kompleksu zbudowaliśmy bieżnię, na której można trenować przez cały rok – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Kompleks biurowy Adgar Park West znajduje się w zachodniej części biznesowego centrum stolicy. Składa się z trzech połączonych ze sobą budynków: budynku A o powierzchni najmu 11 740 mkw., budynku B oferującego 17 160 mkw. oraz budynku C o powierzchni 14 260 mkw. Wszystkie trzy budynki tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej przestrzeni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw., którego poszczególne części mają od 5 do 7 kondygnacji nadziemnych. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu przylegającym do budynków.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz