Giant

EKO Proximo przyciąga nowych najemców

Proximo
Proximo
Firma Hines pozyskała dwóch nowych najemców dla obiektu biurowego – budynku Proximo – powstającego na warszawskiej Woli, którzy wprowadzą się do biurowca jesienią br.

Firma Hines pozyskała dwóch nowych najemców dla obiektu biurowego – budynku Proximo – powstającego na warszawskiej Woli. Pierwszym z nich jest AXA Assistance, należąca do AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Firma podpisała umowę najmu na 1017 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na 5. piętrze budynku. Umowa będzie obowiązywać przez 5 lat, a najemca przeprowadzi się do nowej siedziby w październiku 2016 r. Z kolei we wrześniu wynajętą powierzchnie w biurowcu Proximo zajmie Fox Networks Group Poland – polska spółka powiązana z amerykańską grupą kapitałową, która produkuje i dystrybuuje telewizyjne kanały rozrywkowe i dokumentalne.

Budynek biurowy Proximo powstaje na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej. Realizacja obiektu rozpoczęła się w czerwcu 2014 r. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na maj br.

Budynek biurowy Proximo powstaje na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej. Realizacja obiektu rozpoczęła się w czerwcu 2014 r. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na maj br. W Proximo prowadzone są obecnie prace wykończeniowe dla pierwszych najemców, którzy rozpoczną swoją działalność w budynku w czerwcu br. Równolegle, zamykamy rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy doceniają najwyższą jakość biur oferowanych w naszym budynku oraz unikatową lokalizację tuż obok stacji II linii metra – powiedział Przemysław Iznerowicz, dyrektor w Hines Polska.

Proximo zaoferuje 28 385 mkw. powierzchni rozmieszczonej na 13 kondygnacjach nadziemnych, w tym ok. 2000 mkw powierzchni handlowo-usługowej znajdujące się na parterze oraz 1. piętrze budynku. Do dyspozycji najemców oddane zostanie 435 miejsc parkingowych na trzech poziomach podziemnego garażu. Z kolei z myślą o rowerzystach zaplanowano bezpieczne stojaki na rowery, a także prysznice i szatnie. Budynek Proximo posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very good. Projekt architektoniczny budynku powstał dzięki współpracy Hines z pracowniami: brytyjską firmą Rolfe Judd oraz włoskim biurem Pininfarina. Generalnym wykonawcą biurowca jest Hochtief Polska. Realizację inwestycji współfinansuje Bank Zachodni WBK SA.
 


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz