Giant

Deltamarin na dłużej w gdańskim kompleksie BCB Business Park

BCB Business Park
Fińska firma projektująca statki zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu i wynajęcie dodatkowej powierzchni w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku. Najemca zajął łącznie ok. 950 mkw. przestrzeni w budynku B1.

Fińska firma projektująca statki – Deltamarin – zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu i wynajęcie dodatkowej powierzchni w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku. Najemca zajął łącznie ok. 950 mkw. przestrzeni w budynku B1. Niezmiernie cieszy nas, że spółka Deltamarin docenia walory naszego budynku i zdecydowała się pozostać z nami na kolejne lata. Jeszcze w tej połowie roku zamierzamy rozpocząć budowę kolejnego etapu inwestycji. Wierzymy, że możliwość rozwoju w kompleksie BCB to element, który przypieczętuje na dłużej pozostanie naszych obecnych najemców oraz będzie magnesem dla nowych użytkowników – mówi Maciej Maciejczyk, prezes BCB.

Podczas negocjacji warunków umowy najmu najemcę reprezentowała po raz kolejny firma doradcza JLL. We współpracy z JLL zdecydowaliśmy się sprawdzić obecny rynek biurowy w Trójmieście, podejmując jednocześnie negocjacje w BCB. Finalnie pojęliśmy decyzję o pozostaniu w dotychczasowej siedzibie z uwagi na dogodną lokalizację i elastyczność wynajmującego, znającego i akceptującego nasze oczekiwania, które wykrystalizowały się przez kilka ostatnich lat użytkowania biura – Jadwiga Sztelwander-Zięba, General Manager Deputy, Engineering Manager, Deltamarin Poland

Ponowny wybór JLL jako doradcy Deltamarin to dla nas potwierdzenie jakości usług reprezentacji najemcy, jakie oferujemy. Czujemy się wyróżnieni i bardzo doceniamy najemców dostrzegających wartość długofalowej współpracy z zaufanym partnerem biznesowym. Taka strategia jest spójna także z wartościami JLL –  podsumowuje Magdalena Reńska, Associate Director, JLL

BCB Business Park znajduje się w Gdańsku – Rębiechowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, w pobliżu wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz autostradę A1. Inwestorem projektu jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. Budynek B1, składający się z 4 kondygnacji, jest I etapem kompleksu  BCB Business Park. Obiekt oferuje 9250 mkw. powierzchni biurowej, ponad 300 miejsc parkingowych dla pracowników i gości, kantynę oraz salę konferencyjną. Docelowo cały kompleks dostarczy na trójmiejski rynek przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz