Giant

EKO Grupa Pracuj wprowadzi się do biurowca Proximo

Proximo
Proximo
Firma Hines podpisała kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w warszawskim budynku Proximo. Nowym najemcą obiektu została Grupa Pracuj, która wprowadzi się do biurowca na początku grudnia br.

Firma Hines podpisała kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w warszawskim budynku Proximo. Nowym najemcą obiektu została Grupa Pracuj, która wprowadzi się do biurowca na początku grudnia br. Zajmie ponad 4200 mkw. przestrzeni rozlokowanej na 3 kondygnacjach inwestycji. Umowa najmu została zawarta na okres 7 lat.  

Cieszymy się, że tak innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma doceniła zalety Proximo. Jesteśmy przekonani, że nasz budynek – jeden z symboli zmian zachodzących na Woli – zapewni Grupie Pracuj najwyższy komfort użytkowania. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu stacji metra, bogatej ofercie handlowo-usługowej oraz architekturze najwyższej klasy, Proximo jest przedmiotem zainteresowania licznego grona renomowanych najemców – już wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych umowach – powiedział Przemysław Iznerowicz, dyrektor w Hines Polska.

Podczas negocjacji warunków umowy najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International. Grupa Pracuj dynamicznie się rozwija. Nowa siedziba umożliwi firmie łatwe dostosowanie powierzchni do zmieniających się potrzeb organizacji, a lokalizacja przy Rondzie Daszyńskiego, do której są przyzwyczajeni pracownicy, zapewni dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej – powiedział Paweł Skałba, partner i dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych na terenie Europy Środkowej. Firma dostarcza rozwiązania wspomagające procesy rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z jej produktów i usług korzysta 30 tys. klientów z 40 krajów.

Realizacja Proximo rozpoczęła się w czerwcu 2014 r. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na maj br. Biurowiec zaoferuje 28 385 mkw. powierzchni rozmieszczonej na 13 kondygnacjach nadziemnych, w tym ok. 2000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajdujące się na parterze oraz 1. piętrze budynku. Do dyspozycji najemców oddane zostanie 435 miejsc parkingowych na trzech poziomach podziemnego garażu. Z kolei z myślą o rowerzystach zaplanowano stojaki na rowery, a także prysznice i szatnie. Budynek Proximo posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very good. Projekt architektoniczny budynku powstał dzięki współpracy Hines z pracowniami: brytyjską firmą Rolfe Judd oraz włoskim biurem Pininfarina. Generalnym wykonawcą biurowca jest Hochtief Polska. Realizację inwestycji współfinansuje Bank Zachodni WBK SA.
 


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz