ARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Powiększa się grono najemców Gdański Business Center II

Gdański Business Center II
Firma HB Reavis pozyskała kolejnego najemcę dla swojej warszawskiej inwestycji Gdański Business Center. Jest nim jeden z największych producentów wyrobów tytoniowych.

Firma HB Reavis pozyskała kolejnego najemcę dla swojej warszawskiej inwestycji Gdański Business Center. Jest nim jeden z największych producentów wyrobów tytoniowych. Swój polski oddział firma otworzy w październiku br. Biuro nowego najemcy zajmie ponad 3500 mkw. powierzchni na 6. i 7. piętrze w budynku D. Warto dodać, iż jest to trzecia największa transakcja najmu zawarta na warszawskim rynku od początku 2016 r.

 

Fakt, że kolejna globalna firma dołącza do grona najemców HB Reavis, to dla nas potwierdzenie, że jakość naszej oferty jest na najwyższym europejskim poziomie. Oczywiście, nie zaprzestajemy starań, by wciąż ten poziom podwyższać. Staramy się, by nasze inwestycje wyróżniały się nie tylko wysokiej klasy materiałami i dbałością o detale, ale też funkcjonalnie zaprojektowanym otoczeniem i bogatą gamą rozwiązań z zakresu work-life balance – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek Zarządu HB Reavis Poland.

 

Podczas procesu transakcyjnego najemcy doradzała firma CBRE. Transakcja ta jest potwierdzeniem rozwoju nowych stref biznesowych w stolicy. Wymagania najemców w kontekście lokalizacji, jakości budynku i elastyczności powierzchni stale rosną, a konkurencyjny rynek pozwala na wybór siedziby idealnie dopasowanej do potrzeb danej organizacji. Projekty takie jak GBC są dowodem na to, że przemyślana inwestycja biurowa jest w stanie stworzyć atrakcyjny obszar biurowy i przyciągnąć najemców światowej klasy – mówi Rafał Wdowczyk, dyrektor w dziale Powierzchni Biurowych CBRE.

 

Gdański Business Center jest kompleksem biurowym znajdującym się u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej, bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Dworzec Gdański, stacji kolejowej oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. W skład inwestycji docelowo wejdą 4 budynki: powstałe w ramach I etapu biurowce A i B o łącznej powierzchni najmu ok. 47 000 mkw., które zostały oddane do użytku w 2014 r. Z kolei II etap – obiekty C i D dostarczą na warszawski rynek ponad 50 000 mkw. Biurowiec C został już ukończony. Z kolei obiekt D oddany będzie do użytku w II kwartale br. Do najemców II fazy kompleksu Gdański Business Center należą takie firmy jak Aviva czy Bank BGŻ BNP Paribas. Kompleks zaprojektowano zgodnie ze standardami certyfikatu środowiskowego BREEAM.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra