Agrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoKontor logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Firma z branży finansowo-ubezpieczeniowej wybiera Olivia Business Centre

Olivia Four
Lobby w Olivia Four
Do biurowca Olivia Four wchodzącego w skład kompleksu Olivia Business Centre wprowadziła się firma Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA, która wynajęła ok. 320 mkw. na 8. piętrze budynku.

Do biurowca Olivia Four wchodzącego w skład kompleksu Olivia Business Centre wprowadziła się firma Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA, która wynajęła ok. 320 mkw. na 8. piętrze budynku. Za aranżację nowej siedziby spółki odpowiedzialne jest biuro projektowe Olivia Business Centre.

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA jest kolejnym najemcą z branży finansowo-ubezpieczeniowej obecnym w kompleksie. Dotychczas swoje biura w inwestycji otworzyły już Allianz oraz Generali. Bardzo cieszymy się z tego, że spółka Nationale-Nederlanden dołączyła do grona rezydentów Olivia Business Centre. Obecność w naszym centrum kolejnej tak rozpoznawalnej marki to duże wyróżnienie i motywacja do jeszcze większej dbałości o ofertę, łącznie z szeregiem dodatkowych usług i udogodnień, które charakteryzują nasze centrum biurowe – powiedział Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre.

Podczas procesu transakcyjnego najemcy doradzała firma Litwiniuk Property. Nasz klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność pracownikom jak i klientom firmy – powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA obsługuje klientów Nationale-Nederlanden Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego SA oraz Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA. Spółka wchodzi w skład grupy NN Group N.V.

Olivia Four jest 11-piętrowym biurowcem klasy A, który powstał w ramach czwartego etapu inwestycji Olivia Business Centre. Obiekt oferuje ponad 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wśród grona najemców oddanego do użytku w 2014 r. biurowca znajdują się takie firmy jak m.in.: Acxiom, Allianz, Atos Polska, Avaus Marketing Innovation, Barona HR Services, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, infoShare Academy, LOTOS Air-BP, Martela, Moore Stephens, Omida, Playsoft, Quad/Graphics.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra