HAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Guest-Tek i Tax Care SA w Gdański Business Center

Budynek B kompleksu GBC
Budynek C kompleksu GBC
Do grona najemców Gdański Business Center dołączyły dwie firmy Guest-Tek oraz Tax Care SA, które wynajęły łącznie ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie należącym do HB Reavis.

Firma HB Reavis podpisała dwie nowe umowy dotyczące wynajmu powierzchni w kompleksie Gdański Business Center. Pierwszym najemcą jest Guest-Tek, lider w zakresie zaawansowanych rozwiązań i usług internetowych przeznaczonych dla branży hotelarskiej. Firma przeprowadzi się do kompleksu na przełomie maja i czerwca br., gdzie zajmie biuro o metrażu 1200 mkw. na pierwszym piętrze budynku C. Na tle warszawskich biurowców Gdański Business Center wyróżnia się wysokim standardem, wyjątkową lokalizacją i dogodnym dostępem do środków transportu miejskiego, co doskonale odpowiada na potrzeby naszej firmy – mówi Michael Vargosko, Managing Director Europe, Middle East & Africa w Guest-Tek.

 

Do inwestycji HB Reavis już pod koniec czerwca br. wprowadzi się również spółka Tax Care – ogólnopolska sieć oferująca usługi w zakresie księgowości oraz doradztwa finansowego. Firma wynajęła 828 mkw. powierzchni biurowej na drugim piętrze budynku B wchodzącego w skład I etapu kompleksu.

 

Inwestycja Gdański Business Center będzie docelowo składać się z 4 budynków: powstałych w ramach I etapu biurowców A i B o łącznej powierzchni najmu ok. 47 000 mkw., które zostały oddane do użytku w 2014 r. Z kolei II etap – obiekty C i D – dostarczy na warszawski rynek ponad 50 000 mkw. Biurowiec C został już ukończony. Z kolei obiekt D oddany będzie do użytku w II kwartale br. Do grona najemców kompleksu należą takie firmy i instytucje jak: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, KMD, Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oraz grupa ubezpieczeniowa Aviva.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra