Giant

EKO Saski Crescent z nowym najemcą

Saski Crescent
Firma CGI wynajęła 2400 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Saski Crescent, znajdującym się w portfolio CA IMMO.

Jedna z największych na świecie firm konsultingowych w branży IT – CGI – wynajęła  2400 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Saski Crescent, znajdującym się w portfolio CA IMMO. Podczas procesu transakcyjnego najemcę reprezentowała firma Colliers International. Rozpoczynając proces jesienią zeszłego roku mieliśmy duże wyzwania przed sobą, aby skoordynować poprawę warunków pracy oraz zapewnić najlepsze miejsce na kolejne lata – komentuje Robert Karniewski, partner w dziale powierzchni biurowych Colliers International. Nasz klient po szczegółowej analizie wybrał najkorzystniejsze rozwiązanie. Cieszymy się, że jako Colliers mogliśmy pomoc w przyspieszeniu procesu decyzyjnego – dodaje.   

Zdecydowaliśmy się przeprowadzić do zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy budynku Saski Crescent po wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeniach z obiektami: Warsaw Towers i Bitwy Warszawskiej Business Center, należącymi również do CA IMMO – mówi Wioletta Filipowska, Office Manager w CGI Polska Sp. z o.o. Ceniąc sobie zaufanie do tej spółki oraz wsparcie agencji Colliers International, zdecydowaliśmy się na konsolidację naszej firmy pod jednym dachem w Saski Crescent – dodaje.     

9-kondygnacyjny biurowiec Saski Crescent znajduje się przy ul. Królewskiej 16. Budynek oferuje 15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W obiekcie ulokowana jest kantyna Saski Bistro, kawiarnia Costa Coffee, klub fitness, kiosk oraz bank. W podziemnym garażu do dyspozycji najemców oddano 170 miejsc postojowych. Saski Crescent jest certyfikowany w  systemie BREEAM in-Use na poziomie Very Good – w kategorii Building Management oraz Asset Performance. Saski Crescent jako obiekt biurowy jest pomimo upływających lat dobrze postrzegany na rynku, jak również udało mu się na nim osiągnąć silną i stabilną pozycję. Konkurencja ze strony nowych budynków jest niewątpliwie bardzo duża, lecz długofalowa strategia, systematyczne inwestowanie w nieruchomość jak również ponadczasowa architektura stanowią klucz do sukcesu – mówi o budynku Kamila Wierusińska, Asset Manager w CA IMMO.

Obok biurowca Saski Crescent, CA IMMO posiada w swoim portfolio obiekty: Saski Point, Bitwy Warszawskiej Business Center, Sienna Center, Wspólna 47/49 oraz Warsaw Towers w Warszawie, a także obiekt Avia w Krakowie.


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz