Giant

EKO Nowi najemcy w biurowcu Wołoska 24

Wołoska 24
Do grona najemców biurowca Wołoska 24, zrealizowanego przez Ghelamco Poland, dołączyły nowe firmy – niezależny sprzedawca energii Energia dla firm SA, a także agencja mediowa MediaCom Warszawa.

Do grona najemców biurowca Wołoska 24, zrealizowanego przez Ghelamco Poland, dołączyły nowe firmy – niezależny sprzedawca energii Energia dla firm SA, a także agencja mediowa MediaCom Warszawa. Łącznie wynajęły 4810 mkw. powierzchni biurowej.  

 

Energia dla firm SA wprowadzi się do budynku w lipcu br. i zajmie 1710 mkw. na 4 piętrze biurowca. Z kolei agencja mediowa MediaCom Warszawa wynajęła 3100 mkw. na  9 i 10 piętrze inwestycji. Do nowej siedziby przeniesie się w listopadzie br. Serdecznie witamy kolejnych najemców w budynku Wołoska 24. Bardzo cieszy nas fakt, że nasz biurowiec wybierają tak nowoczesne i różnorodne organizacje. Inwestycja właśnie otrzymała certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, a podpisanie tych umów jest dla nas kolejnym dowodem potwierdzającym jakość i nowoczesność projektu – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

 

Biurowiec Wołoska 24 zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Ghelamco – Mokotów Nova. Budynek oddano do użytku w marcu br. Oferuje 21 000 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 11 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajdują się lokale handlowo-usługowe o powierzchni 800 mkw. W ramach inwestycji stworzono również 600 podziemnych miejsc parkingowych oraz parking naziemny. Dla rowerzystów powstał oddzielny parking, szatnie i prysznice. Pierwszy najemca biurowca – firma Arval, przeniosła się do budynku w kwietniu 2016 r.
 


2.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz