Giant

EKO EQlibrium pozyskał nowego najemcę

EQlibrium
Do warszawskiego biurowca EQlibrium, realizowanego przez Grupę Waryński, wprowadzi się Holding Firm Krimarg, który zajmie 6 piętro budynku.

Do warszawskiego biurowca EQlibrium, realizowanego przez Grupę Waryński, wprowadzi się Holding Firm Krimarg, który zajmie 6 piętro budynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że równocześnie z dynamicznymi postępami w budowie biurowca EQlibrium, możemy pochwalić się podpisaniem kolejnej umowy najmu. Od samego początku, naszą ofertę adresujemy do dynamicznie rozwijających się firm, które poszukują kreatywnych przestrzeni w doskonałej lokalizacji, idealnych do rozwijania swojego biznesu. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że jednym z naszych najemców został Holding Firm Krimarg, który poprzez stale rozbudowywany zakres działalności oraz współpracę z renomowanymi markami, należy do liderów w swoich branżach – powiedział Jarosław Jankowski, członek zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

 

W biurowcu EQlibrium, realizowanym u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli, ukończono już prace konstrukcyjne. Aktualnie prowadzone są zaawansowane prace instalacyjne i murowe, a także przygotowywana jest elewacja. W budynku, który złożony będzie z dwóch połączonych brył – 11- i 6-kondygnacyjnej, do dyspozycji najemców oddanych zostanie łącznie 10 500 mkw. powierzchni komercyjnej klasy A. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstanie również parking z 113 miejscami dla samochodów. Wśród grona najemców biurowca, obok Holdingu Firm Krimarg, znajduje się m.in. firma kontrolingowa SGS Polska, sieć siłowni Fitness 24 Seven oraz przedszkole „Ala ma kota”.    

 

Projekt biurowca EQlibrium powstał w pracowni architektonicznej S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Obiekt będzie gotowy na przyjęcie najemców w styczniu 2017 r. Inwestycja docelowo otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

 

Holding Firm Krimarg specjalizuje się w dystrybucji i serwisie komercyjnych urządzeń chłodniczych typu „plug in”, a także w dostarczaniu części metalowych do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz