Giant

Intraco City z nowymi najemcami

Intraco City (mat. prasowe)
Intraco City (mat. prasowe)
Do warszawskiego biurowca należącego do Polskiego Holdingu Nieruchomości wprowadzi się spółka Operator Logistyczny Paliw Płynnych oraz PERN.

Do grona najemców warszawskiego biurowca należącego do Polskiego Holdingu NieruchomościIntraco City – dołączyła spółka Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. (OLPP). Firma wprowadzi się do biura metrażu 2500 mkw. na początku października br. Jest nam miło poinformować o zawarciu umowy wynajmu powierzchni biurowej dla Operatora Logistycznego Paliw Płynnych Sp. z o.o., zgodnie z którą z OLPP zajmie ponad 10 proc. całkowitej powierzchni najmu Intraco City. Z naszym nowym najemcą zawarliśmy 5-letnią umowę. Cieszy nas zainteresowanie ofertą wynajmu Intraco City oraz współpraca ze spółkami z udziałem Skarbu Państwa. Realizujemy tym samym zapowiadane w marcu br. plany nowego Zarządu dotyczące intensyfikacji sprzedaży i sukcesywnego zwiększania wynajmowanych powierzchni – powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości SA.

 

Do biurowca Intraco City wprowadzi się również spółka PERN SA, która zajmie ok. 170 mkw. powierzchni biurowej w budynku. Zmiana lokalizacji biur naszych spółek wiąże się z strategią Grupy Kapitałowej, która zmierza do zwiększenia efektywności działań również poprzez optymalizację kosztów wynajmu. W tym wypadku udało nam się zmniejszyć koszty najmu powierzchni biurowej, przy zachowaniu atrakcyjnej lokalizacji budynku – powiedział Igor Wasilewski, prezes zarządu PERN SA.

 

Biurowiec Intraco City znajduje się przy ul. Stawki 2, w sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański. Budynek zalicza się do marki „CITY” Polskiego Holdingu Nieruchomości, obejmującej obiekty najbardziej poszukiwane przez najemców powierzchni biurowych.

 

Spółka OLPP Sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej PERN,  zajmuje się m.in. składowaniem i przeładunkiem paliw, magazynowaniem zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, dozowaniem biokomponentów i dodatków uszlachetniających.

 

PERN SA jest spółką wiodącą Grupy Kapitałowej PERN oraz krajowym liderem logistyki naftowej. Zajmuje się eksploatacją sieci rurociągów transportujących ropę naftową dla największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.
 


2.0
Napisz pierwszy komentarz