Forbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoTorus logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynek E w 100 proc. wynajęty

Fasada biurowca E
Fasada biurowca E
Piąty budynek kompleksu biurowego Bonarka for Business jest w 100 proc. wynajęty. Wolne powierzchnie zostały już tylko w budynku F.

Budynek E to piąty obiekt kompleksu Bonarka for Business (B4B) w Krakowie. Składa się on z 8 kondygnacji i oferuje 10 000 mkw. powierzchni najmu klasy A. Został on w pełni wynajęty po podpisaniu umów najmu z dwoma kolejnymi najemcami. Na parterze ok. 300 mkw. powierzchni wynajęła firma Gerda Broker, a na czwartym piętrze ok. 510 mkw. zajęła firma Skelia Poland. Piąty budynek E jest w pełni wynajęty podobnie jak Budynek G. Obecnie wolne powierzchnie zostały już tylko w budynku F.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zaledwie jeden rok po otwarciu biurowiec jest wynajęty w 100 proc., ale nie tylko krakowski i polski rynek biurowy jest tak aktywny, ożywienie trwa na całym rynku środkowoeuropejskim (tłum. red.) - mówi Tomasz Lisiecki, Chief Investment Officer w TriGranit.

Gerda Broker jest firmą konsultingową sprawującą usługi finansowe. Z kolei Skelia jest firmą z branży IT. Działa ona w 12 krajach dostarczając oprogramowanie i sprawując usługi outsoursingowe.

Bonarka for Business (B4B) to docelowo zespół dziesięciu budynków biurowych klasy "A" (A-J) o łącznej powierzchni około 95000 mkw. Projekt Bonarka for Business jest inwestycją firmy TriGranit Development Polska Sp. z o.o. Agentem odpowiedzialnym za wynajem drugiego etapu budynków (E, F, G) kompleksu B4B jest firma doradcza JLL.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra