Proton Office

Biurowiec dla biegłych rewidentów

Nowy najemca w biurowcu C200 Office.
Nowy najemca w biurowcu C200 Office.
We wrześniu do biurowca C200 Office wprowadzi się gdańska firma z branży finansowo-księgowej. Nowym najemcą jest Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski Pigoń Spółka Partnerska.

Audytorium zajmie ok. 200 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na II piętrze budynku. Poza przestrzenią do pracy najemcy mogą skorzystać także z funkcjonującego całą dobę klubu fitness, kantyny czy szatni dla rowerzystów. 

Zależało nam na podniesieniu komfortu pracy naszych pracowników, stąd decyzja o przeniesieniu naszej działalności do nowego biura. O wyborze C200 Office zadecydowała dogodna, dobrze skomunikowana lokalizacja blisko centrum Gdańska. Nie bez znaczenia była otwartość na przyjęcie mniejszych najemców i dedykowanie im wspólnych przestrzeni, takich jak dobrze wyposażona kuchnia i chillout room. Pozwoliło to na optymalizację wynajmowanej przez nas powierzchni biurowej – mówi  Anna Pigoń.

Audytorium Biegli Rewidenci zostało założone w 2009 roku przez biegłych rewidentów Arkadiusza Grabowskiego i Annę Pigoń. Aktualnie spółka zatrudnia 20 osób. Działalność firmy skupia się głównie na kompleksowych usługach księgowych oraz audytorskich. Swoje usługi spółka kieruje do szerokiego grona klientów, w tym zagranicznych podmiotów, prowadzących działalność w Polsce. 

C200 Office to obiekt biurowy oferujący 17 500 mkw. powierzchni najmu. Do użytku został oddany w 2016 r. Jest on położony w sąsiedztwie historycznych zabudowań gdańskiego Śródmieścia. Obiekt został zrewitalizowany przez firmę EURO STYL w 2016 r. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. C200 Office posiada wiele udogodnień dla najemców, jak np. fitness, sala konferencyjna mogąca pomieścić 100 osób, pomieszczenia magazynowe, kantyna oraz rowerownia z prysznicami i szatniami. 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz