Giant

Norweska spółka w Warsaw Spire

W Warsaw Spire norweska spółka Libertech Group stworzy swoją główną siedzibę na region Europy Środkowo-Wschodniej.
W Warsaw Spire norweska spółka Libertech Group stworzy swoją główną siedzibę na region Europy Środkowo-Wschodniej.
Ponad 700 mkw. powierzchni biurowej w budynku Warsaw Spire wynajmie norweska spółka Libertech Group. W warszawskim biurowcu stworzy ona główną siedzibę na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Libertech Group podpisała umowę najmu na ponad 700 mkw. powierzchni biurowej w budynku C biurowca Warsaw Spire. Nowy najemca to firma świadcząca usługi w sektorze IT. Specjalizuje się ona w tworzeniu portali porównujących produkty finansowe i ubezpieczeniowe. Dawniej firma ta znana była pod nazwą CompareKing. Obecnie Libertech Group działa w Norwegii, Szwecji i w Polsce, a do końca roku zamierza wejść na rynek azjatycki, do Singapuru.

Ta powierzchnia biurowa pomoże nam w ekspansji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki niej zapewnimy jeszcze łatwiejszy dostęp do produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Budynek Warsaw Spire to idealna platforma umożliwiająca ekspansję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym celem jest ułatwianie życia ludziom na całym świecie – powiedział Rene Skaflestad, dyrektor zarządzający w Libertech.

Spółkę Libertech do założenia w Warszawie głównego biura na region Europy Środkowo-Wschodniej skłoniła polska sytuacja ekonomiczna oraz dostęp do wykształconej kadry. W negocjacjach Libertech reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield, która będzie również koordynować i nadzorować aranżację biura.

Witamy w Warsaw Spire kolejnego międzynarodowego najemcę i czujemy dużą satysfakcję, że firmy takie jak Libertech Group wybierają naszą inwestycję do prowadzenia swojego nowoczesnego i innowacyjnego biznesu. To kolejny dowód na to, że Warsaw Spire, symbol zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu ostatnich dekad, jest kluczowym projektem na biznesowej mapie stolicy – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Kompleks Warsaw Spire składa się z trzech budynków: 220-metrowej wieży oraz dwóch 55-metrowych budynków. Cała inwestycja to łącznie 109 000 mkw. nowoczesnej powierzchni. Przy projekcie powstała rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów (oddzielna rampa, prysznice, parkingi, stacja Veturilo) oraz rozległy, podziemny parking na 1300 samochodów. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ghelamco Poland. 

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz