Giant

LPP z biurem w gdańskim Waterside

Budynek Waterside w Gdańsku.
Budynek Waterside w Gdańsku.
Firma odzieżowa LPP SA wynajęła biuro o powierzchni ponad 1000 mkw. w budynku Waterside w Gdańsku. Spółka jest właścicielem takich marek jak: Reserved, Tallinder, Mohito, House, Cropp oraz Sinsay.

Podjęliśmy decyzję o wynajmie dodatkowej powierzchni biurowej, w związku z dynamicznym rozwojem internetowego kanału sprzedaży. Nowe biuro LPP przy ul. Długie Ogrody 12 w Gdańsku, będzie miejscem pracy dla wciąż powiększającego się zespołu IT, sprzedaży oraz BOK, odpowiadającego za e-sklepy naszych marek - mówi Jacek Kujawa, wiceprezes zarządu LPP, zarządzający m.in. obszarem e-commerce.

LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo- Wschodniej. Firma wprowadziła się do budynku Waterside w tym miesiącu. W procesie wynajmu właściciela budynku, fundusz Deka Immobilien, reprezentował agent wyłączny i zarządca tego obiektu firma Knight Frank.

Ostatnie, sfinalizowane z pomocą Knight Frank, transakcje są dowodem na to, że nasza gdańska nieruchomość cieszy się zainteresowaniem najemców i odpowiada ich oczekiwaniom. Niedawno informowaliśmy o firmie Future Electronics, która wybrała na siedzibę kolejnego ze swoich biur właśnie Waterside. O tę lokalizację działalność rozszerzył również Moon Hostel, który otworzył swoje podwoje dla gości w tym miesiącu. Również we wrześniu do grona najemców dołączyła firma LPP, wynajmując w budynku znaczny metraż powierzchni biurowej. Cieszy nas obecność w Waterside najemcy o tak ugruntowanej pozycji i renomie rynkowej - komentuje Łukasz Laskowski, Asset Manager, prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce.

Waterside to budynek usytuowany w centrum Gdańska, na skrzyżowaniu ulic Długie Ogrody i Łąkowej. Powierzchnia wynajmowalna tego obiektu przekracza 9000 mkw. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz