Giant

EKO EQlibrium pełne najemców!

Warszawski biurowiec EQlibrium
Grupa Waryński zakończyła komercjalizację powierzchni biurowej obiektu Eqlibrium. Na miesiąc przed planowanym uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie biurowiec przyciągnął już komplet najemców. Pierwsze firmy wprowadzą się do budynku już w styczniu 2017 r.

EQlibrium to pierwszy projekt biurowy zrealizowany przez Grupę Waryński. Składa się on z dwóch połączonych brył jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Łącznie oferują one ok. 10 500 mkw. powierzchni komercyjnej brutto w klasie A. Obecnie w budynku trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe i aranżacyjne. Są one związane z przygotowaniem poszczególnych powierzchni najmu. Do końca grudnia br. Grupa Waryński i generalny wykonawca inwestycji – Budimex planują uzyskać prawomocne pozwolenie na użytkowanie obiektu.


Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji naszego pierwszego projektu biurowego. Dzięki wytężonej pracy całego Zespołu Grupy Waryński oraz doskonałej kooperacji z firmą Budimex i pozostałymi Partnerami jest to wzorcowo prowadzona inwestycja – zarówno w zakresie tempa prac budowlanych, jak i komercjalizacji dostępnej powierzchni. Dzięki konsekwentnie wdrażanej strategii komercjalizacji, już na miesiąc przed oddaniem budynku do użytkowania możemy pochwalić się 100 proc. poziomem wynajmu powierzchni biurowej. Warto zaznaczyć, że jest to obecnie niemal niespotykana sytuacja na rynku. Dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że zaufały nam renomowane firmy, które wybrały EQlibrium spośród wielu konkurencyjnych ofert. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard przygotowanych powierzchni oraz ich funkcjonalność sprawią, iż nasi najemcy będą bardzo zadowoleni z komfortu pracy – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.


W nowoczesnym biurowcu znajdującym się na warszawskiej Woli będą mieściły się siedziby takich firm jak: PGNiG Obrót Detaliczny, SGS Polska Sp. z o.o., OptiBuy Sp. z o.o. i Holdingu Firm Krimarg. Równolegle z komercjalizacją przestrzeni biurowej, Grupa Waryński prowadzi również rozmowy z najemcami powierzchni handlowo-usługowych obiektu. 


Biurowiec EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good. Autorem projektu obiektu jest pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy sp. z o.o. Obiekt zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona przyjmie pierwszych najemców już na początku stycznia 2017 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz