Echo Investment logoPartner Capital Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

MakoLab z biurem w centrum Łodzi

Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
MakoLab S.A. wynajmie biuro w powstającym w Łodzi budynku Ogrodowa Office. Firma podpisała ze spółką Warimpex finalną umowę najmu powierzchni biurowej. W transakcji najemcę wspierała firma doradcza Colliers International.

Należąca do spółki Warimpex – WX Developments realizuje w centrum Łodzi inwestycję Ogrodowa Office. To właśnie w tym biurowcu firma MakoLab S.A. zdecydowała się wynająć 2245 mkw. powierzchni. Umowę zawarto zgodnie z ustaleniami listu intencyjnego podpisanego we wrześniu tego roku. MakoLab S.A. będzie mógł wprowadzić się do budynku w I kw. 2018 r. MakoLab to spółka notowana na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dostarcza ona klientom kompleksowe rozwiązania IT z zakresu komunikacji cyfrowej i wspierania procesów biznesowych.

 

Nowoczesne, dobrze wyposażone i skomunikowane ze światem biuro jest niezbędnym elementem prowadzenia biznesu przez agencje technologiczno-marketingowe, do których zalicza się MakoLab. Musimy zapewnić naszym pracownikom odpowiednie warunki pracy i tak organizować przestrzeń, aby sprzyjała kreatywnemu myśleniu i efektywnej współpracy zespołów o bardzo zróżnicowanych kompetencjach. Istotny dla nas jest także prestiż miejsca, w którym działamy i jego najbliższe otoczenie. Naszymi klientami są firmy globalne, w których przywiązuje się dużą wagę do wysokich standardów pracy. Chcemy, aby ich przedstawiciele, a często są to menadżerowie wysokiego szczebla, dobrze czuli się, pracując z nami w Łodzi. Te warunki spełnia Ogrodowa Office i jesteśmy przekonani, że nowe biuro będzie kolejnym przyczynkiem do rozwoju MakoLab – komentuje Wojciech Zieliński, prezes zarządu, MakoLab S.A.

 

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy. Znajduje się on w centrum Łodzi, na skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej oraz Zachodniej. Doświetlenie powierzchni biurowych poprawiają również wewnętrzne atria oraz liczne zielone tarasy i balkony. Atutem obiektu jest również jego otwarty wewnętrzny pasaż, który stanowi komunikacyjny łącznik Manufaktury i Parku Staromiejskiego z Placem Wolności i ul. Piotrkowską. Ogrodowa Office oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3900 mkw. powierzchni handlowej oraz podziemny parking na 300 samochodów. W komercjalizacji budynku Ogrodowa Office inwestora, firmę Warimpex, wspiera agencja nieruchomościowa CBRE.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra