Podium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoArchicom logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

MakoLab z biurem w centrum Łodzi

Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
MakoLab S.A. wynajmie biuro w powstającym w Łodzi budynku Ogrodowa Office. Firma podpisała ze spółką Warimpex finalną umowę najmu powierzchni biurowej. W transakcji najemcę wspierała firma doradcza Colliers International.

Należąca do spółki Warimpex – WX Developments realizuje w centrum Łodzi inwestycję Ogrodowa Office. To właśnie w tym biurowcu firma MakoLab S.A. zdecydowała się wynająć 2245 mkw. powierzchni. Umowę zawarto zgodnie z ustaleniami listu intencyjnego podpisanego we wrześniu tego roku. MakoLab S.A. będzie mógł wprowadzić się do budynku w I kw. 2018 r. MakoLab to spółka notowana na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dostarcza ona klientom kompleksowe rozwiązania IT z zakresu komunikacji cyfrowej i wspierania procesów biznesowych.

 

Nowoczesne, dobrze wyposażone i skomunikowane ze światem biuro jest niezbędnym elementem prowadzenia biznesu przez agencje technologiczno-marketingowe, do których zalicza się MakoLab. Musimy zapewnić naszym pracownikom odpowiednie warunki pracy i tak organizować przestrzeń, aby sprzyjała kreatywnemu myśleniu i efektywnej współpracy zespołów o bardzo zróżnicowanych kompetencjach. Istotny dla nas jest także prestiż miejsca, w którym działamy i jego najbliższe otoczenie. Naszymi klientami są firmy globalne, w których przywiązuje się dużą wagę do wysokich standardów pracy. Chcemy, aby ich przedstawiciele, a często są to menadżerowie wysokiego szczebla, dobrze czuli się, pracując z nami w Łodzi. Te warunki spełnia Ogrodowa Office i jesteśmy przekonani, że nowe biuro będzie kolejnym przyczynkiem do rozwoju MakoLab – komentuje Wojciech Zieliński, prezes zarządu, MakoLab S.A.

 

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy. Znajduje się on w centrum Łodzi, na skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej oraz Zachodniej. Doświetlenie powierzchni biurowych poprawiają również wewnętrzne atria oraz liczne zielone tarasy i balkony. Atutem obiektu jest również jego otwarty wewnętrzny pasaż, który stanowi komunikacyjny łącznik Manufaktury i Parku Staromiejskiego z Placem Wolności i ul. Piotrkowską. Ogrodowa Office oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3900 mkw. powierzchni handlowej oraz podziemny parking na 300 samochodów. W komercjalizacji budynku Ogrodowa Office inwestora, firmę Warimpex, wspiera agencja nieruchomościowa CBRE.

 


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra