Giant

Rekordowa transakcja I połowy roku

Kompleks Millennium Park
Bank Millennium S.A. zostaje na dłużej warszawskim budynku Millennium Park. Jest to największa transakcja najmu zawarta na rynku biurowym w Polsce od początku 2017 r.

Bank Millennium S.A. przedłużył umowę najmu ponad 18 900 mkw. powierzchni w biurowcu Millennium Park należącym do Commerz Real. Tak duże umowy najmu na bardzo długi okres zdarzają się w Warszawie niezwykle rzadko – mówi Roland Holschuh, członek Zarządu Commerz Real. Podczas transakcji najemcy doradzała firma Cushman & Wakefield, a właściciela obiektu reprezentowała firma Savills

Za pośrednictwem sieci oddziałów, osobistych doradców i platformy bankowości elektronicznej Bank Millennium oferuje usługi na terenie całego kraju we wszystkich segmentach rynku. Akcjonariuszem strategicznym Banku Millennium jest Banco Commercial Portugese (Millenium bcp), największy bank komercyjny w Portugalii.

Decyzja Banku Millennium o pozostaniu w Millennium Park jest zgodna z głównymi priorytetami najemcy, do których zalicza się zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy w optymalnej lokalizacji, a bankowi odpowiedniej siedziby w wysokiej klasy budynku. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy ponownie uczestniczyć w wyborze siedziby głównej Banku Millennium – mówi Paulina Misiak, Partner w firmie Cushman & Wakefield.

Kompleks Millennium Park znajduje się przy ul. Stanisława Żaryna, czyli na południowym skraju Centralnego Obszaru Biznesu. Kompleks należy do Commerz Real (spółka zależna należąca do Commerzbank AG).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz