Giant

Wyjątkowy projekt przyciąga najemców

Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser
Powierzchnia biurowa w Koneserze na niemal rok przed otwarciem jest już wynajęta w 75 proc. Do grona najemców dołączyły Kantar Millward Brown i Kantar TNS.

Centrum Praskie Koneser to projekt wielofunkcyjny, który dostarczy na warszawski rynek 25 500 mkw. biur, z czego 75 proc. jest już wynajęte. Wśród nowych najemców największymi są Kantar Millward Brown i Kantar TNS. Firmy te wynajęły 4900 mkw. powierzchni biurowej w budynku O. Obie są kolejnymi przedstawicielami globalnego holdingu WPP (po Grupie Ogilvy), które na swoją siedzibę wybrały Konesera. Do obiektu firmy wprowadzą się w maju 2018 r. 

Koneser już dowiódł, że jest idealną destynacją dla międzynarodowych i lokalnych liderów rynku. Gwarantujemy najwyższej klasy biura i dodatkową wartość, którą może mieć tylko innowacyjny projekt wielofunkcyjny – bardzo bogatą ofertę handlową, gastronomiczną i kulturalną. Proces wynajmu powierzchni w Koneserze postępuje bardzo szybko i z sukcesem. 75 proc. już wynajętej powierzchni biurowej czyni nasz projekt wyjątkowym na warszawskim rynku biurowym – mówi Mariusz Kozłowski, Prezes Zarządu Liebrecht & wooD Poland.

Koneser jest wyjątkową inwestycją pod każdym względem – historycznym, skali i jakości rewitalizacji oraz mnogości funkcji, które połączy. Bez wątpienia Koneser będzie miał ogromny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku biznesowego Warszawy i Pragi w kraju oraz zagranicą. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powitać tutaj coraz więcej firm – mówi Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development S.A.

Obecnie portfolio najemców biurowych obejmuje także m.in. Atende S.A., Clico, Campus Warsaw (inicjatywę Google dedykowaną start-upom), Dago Centrum, Energy Solution, Grupę Ogilvy i RK Legal.

Centrum Praskie Koneser to inwestycja zakładająca rewitalizację oraz nadanie nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Komercyjna część projektu jest realizowana przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. Zaoferuje ona 21 800 mkw. powierzchni przeznaczonych na funkcje handlowe, usługowe, gastronomiczne i kulturalne, a także 25 500 mkw. powierzchni biurowych. Na terenie Konesera zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel Moxy (marki należącej do Marriott International) i pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. 

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
sąsiad :
Koneser dziś jest miejscem o którym mówi się bardzo dużo w stolicy. Przyciąga wielu najemców z całego świata a zaczął od Google Campus. Dziś aż miło czytać kolejne wiadomości o tym jak szybko się rozwija jeszcze niedawno pamiętany pustostan na Ząbkowskiej. Liczę również że po zakończeniu wszystkich prac i otwarciu placówek zapoczątkują się kolejne wielkie inwestycje obsługujące Wszystko wewnątrz.
27 czerwca 2017 18:32