Porto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoKontor logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoCity Space logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Czołowa firma szkoleniowo-doradcza w Gdańsku

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów wynajęła przeszło 500 m kw. powierzchni w wielofunkcyjnym centrum biznesowym Olivia Business Centre.

Centrum Oliwy to bardzo dogodne dla nas miejsce, z kilku względów. Firma świadczy usługi szkoleniowo-doradcze dla firm, w związku z tym chcemy być w środowisku największego skupiska biznesu na Pomorzu. W naszej branży, działając na styku biznesu i nauki, uczestniczymy w procesie rzeczywistego transferu wiedzy, stąd nie bez znaczenia jest także bliskość Uniwersytetu Gdańskiego. Aby móc dalej dynamicznie się rozwijać, tak na rynku polskim, jak i zagranicznym, potrzebowaliśmy też miejsca o wysokim standardzie, nowoczesnej architekturze i dobrym połączeniu komunikacyjnym – tłumaczy Krzysztof Balcerzak, Wiceprezes Zarządu GFKM.

Firma GFKM jako jedna z pierwszych wyraziła zainteresowanie lokalami w Olivia Business Centre i podjęła negocjacje w tej sprawie. GFKM wynajęła powierzchnię na terenie ukończonego już Olivia Gate. W budowie znajdują się Olivia Point i Olivia Tower.

Inwestor, Maciej Grabski (współtwórca Wirtualnej Polski) docelowo planuje utworzyć na działce o powierzchni 3,5 ha centrum biznesowe z dominującą funkcją biurową, oferujące 120 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Wysokość budynków, które wejdą w kształt kompleksu, waha się od 7 do 14 kondygnacji.

Projekt jest realizowany zgodnie z koncepcją biura architektonicznego Konior&Partners. Za kwestie organizacyjne i komercjalizację inwestycji odpowiedzialna jest firma TPS z Gdańska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra