Giant

Euro Office Park wynajęty w całości

Na zdjęciu: Euro Office Park
Na zdjęciu: Euro Office Park
Bank BPH wynajął całą dostępną powierzchnię w Euro Office Park w Gdańsku – 19 000 m kw.

Bank BPH wynajął 19 000 m kw powierzchni w Euro Office Park, w gdańskiej dzielnicy Jasień. W biurowcu znajdzie zatrudnienie 2700 osób.

Podjęliśmy decyzję o wyborze nowej siedziby w Gdańsku, ponieważ do tej pory pracowaliśmy w 5 różnych lokalizacjach. Teraz wszyscy komfortowo zmieścimy się w jednym nowym kompleksie biurowym. Nasza firma od lat jest związana z Gdańskiem. Cieszymy się, że region oferuje coraz lepsze/tak dobre warunki dla inwestorów – wyjaśnił Krzysztof Nowaczewski, Wiceprezes Banku BPH odpowiedzialny za Pion Operacji, na co dzień pracujący w Gdańsku.

20 marca br. miało miejsce uroczyste podpisanie umowy najmu. W ceremonii uczestniczył Prezydent Miasta Paweł Adamowicz. W obrębie kompleksu będzie znajdowało się innymi centrum szkoleniowe Banku BPH o powierzchni 1000 m kw, pomieszczenia biurowe i konferencyjne.

Dla miasta to miejsca pracy, które zachowają pracownicy BPH, a także nowe, które zostaną utworzone dla tych wszystkich ludzi, którzy będą ten budynek budować, ochraniać, sprzątać czy dostarczać do niego rozmaite towary i usługi – podkreślił na konferencji prasowej Paweł Adamowicz.

Kompleks ma być usytuowany 7 km od centrum miasta, między ulicami Leszczynową, Kartuską i Armii Krajowej. Inwestycje realizuje firma  EURO STYL.

Jesteśmy bardzo zadowoleniu z faktu, że to właśnie taki partner jakim jest Bank BPH będzie naszym klientem. Realizowany projekt jest bardzo dużym przedsięwzięciem w skali Trójmiasta, a nawet całego kraju, dlatego wybór naszej firmy jako wykonawcy odbieramy jako wyraz zaufania. Wyzwaniu temu sprostamy, przygotowując produkt funkcjonalny i ekonomiczny, dopasowany ściśle do potrzeb banku – powiedział Mikołaj Konopka, Wiceprezes Zarządu firmy EURO STYL.

 


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz