Proton Office

Najnowocześniejszy biurowiec w Łodzi przyciąga najemców

Na zdjęciu: Sterlinga Business Center
Na zdjęciu: Sterlinga Business Center
Sterlinga Business Center to pierwszy biurowiec w Łodzi z certyfikatem BREAM. Tym razem na oferowaną w nim powierzchnię biurową skusił się BRE Bank S.A.

Transakcja najmu, zawarta z BRE Bankiem na 7 lat, pozwoliła przekroczyć pułap 65 proc. wynajętej powierzchni. Wspomniana instytucja finansowa zajmie dwa najwyższe piętra biurowca – łącznie 2.125 m kw. W wynajętych biurach zatrudnienie znajdą m.in. pracownicy call center i obsługa klientów mBanku.

BRE Bank S.A. to jedna z wielu firm, które wynajęły powierzchnię biurową w łódzkim budynku Sterlinga Business Center przy ulicy Sterlinga 8a. Zastosowane w obiekcie energooszczędne rozwiązania systemowe oraz instalacja, pozwalająca na optymalizację kosztów przyciągnęły dotychczas takie firmy, jak Philips, Nycomed, Budimex, Tate & Lyle, Rule Financial i BRE Bank. Funkcjonalne pomieszczenia biurowe, wykończone z uwzględnieniem ekologicznych materiałów, zapewniają odpowiednie warunki pracy.

Biurowiec Sterlinga Business Center pod względem standardu pozostaje bezkonkurencyjny w swoim mieście. Energooszczędny biurowiec posiada korzystną lokalizację i jest dobrze skomunikowany z resztą miasta.

Zarządcą nieruchomości jest Cushman & Wakefield.

BRE Bank działa na polskim rynku od 1986 r. W skład grupy wchodzą mBank i MultiBank. BRE Bank jest laureatem licznych nagród i wyróżnień (wyróżnienie honorowe Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców w 2011 r., Best Private Banking in Poland w 2011 r. i in.).


0.0
Napisz pierwszy komentarz