INTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Adgar B wynajęty w 93 proc.

Na zdjęciu: Adgar Plaza
Na zdjęciu: Adgar Plaza
Tupperware Polska – producent produktów, służących do przyrządzania, przechowywania, serwowania i transportowania posiłków, wynajął powierzchnię w biurowcu Adgar B.

Wynajęty częściowo przez Tupperware Polska budynek Adgar B jest położony w Centrum Biznesowym na Mokotowie. Nowy najemca zajmie 436 m kw. w kompleksie przy ul. Postępu.

Cieszymy się, że naszym nowym najemcą będzie międzynarodowa i tak innowacyjna firma jaką jest Tupperware. Mam nadzieję, że oferowane przez nas warunki pomogą w jeszcze bardziej dynamicznym rozwoju działalności biznesowej firmy, a udogodnienia, takie jak podziemny parking, siłownia, basen czy restauracja pozwolą stworzyć efektywne środowisko pracy dla całego zespołu Tupperware – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

W skład kompleksu biurowego Adgar wchodzą trzy budynki: Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre. Lokalizacja w Centrum Biznesowym na warszawskim Mokotowie czyni budynek B atrakcyjnym dla najemców, którym zależy na prestiżowej lokalizacji. Jednocześnie budynki Adgar są świetnie wyposażone i konkurencyjne pod względem zaawansowanych technologii. Te warunki przemówiły już do wielu podmiotów, które zdecydowały się wynająć powierzchnię w dostępnych obiektach, m.in. do Biura Informacji Kredytowej, Grupera, Żywca Zdrój i Urzędu Zamówień Publicznych. W Centrum Biznesowym rezydują również spółki zależne od firmy Adgar w Polsce.

Inwestorem i deweloperem kompleksu biurowego Adgar jest spółka Adgar Postępu, właściciel nieruchomości biurowych w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej i Prymasa Tysiąclecia. Spółką matką Adgar Postępu sp. z o.o. jest międzynarodowa firma Adgar Investments & Development Ltd.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra