Proton Office

Adgar B wynajęty w 93 proc.

Na zdjęciu: Adgar Plaza
Na zdjęciu: Adgar Plaza
Tupperware Polska – producent produktów, służących do przyrządzania, przechowywania, serwowania i transportowania posiłków, wynajął powierzchnię w biurowcu Adgar B.

Wynajęty częściowo przez Tupperware Polska budynek Adgar B jest położony w Centrum Biznesowym na Mokotowie. Nowy najemca zajmie 436 m kw. w kompleksie przy ul. Postępu.

Cieszymy się, że naszym nowym najemcą będzie międzynarodowa i tak innowacyjna firma jaką jest Tupperware. Mam nadzieję, że oferowane przez nas warunki pomogą w jeszcze bardziej dynamicznym rozwoju działalności biznesowej firmy, a udogodnienia, takie jak podziemny parking, siłownia, basen czy restauracja pozwolą stworzyć efektywne środowisko pracy dla całego zespołu Tupperware – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

W skład kompleksu biurowego Adgar wchodzą trzy budynki: Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre. Lokalizacja w Centrum Biznesowym na warszawskim Mokotowie czyni budynek B atrakcyjnym dla najemców, którym zależy na prestiżowej lokalizacji. Jednocześnie budynki Adgar są świetnie wyposażone i konkurencyjne pod względem zaawansowanych technologii. Te warunki przemówiły już do wielu podmiotów, które zdecydowały się wynająć powierzchnię w dostępnych obiektach, m.in. do Biura Informacji Kredytowej, Grupera, Żywca Zdrój i Urzędu Zamówień Publicznych. W Centrum Biznesowym rezydują również spółki zależne od firmy Adgar w Polsce.

Inwestorem i deweloperem kompleksu biurowego Adgar jest spółka Adgar Postępu, właściciel nieruchomości biurowych w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej i Prymasa Tysiąclecia. Spółką matką Adgar Postępu sp. z o.o. jest międzynarodowa firma Adgar Investments & Development Ltd.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz