Proton Office

Zostają w IBC

Firmy Union Investment, Bouygues Immobillier i British Telecom przedłużyły umowy najmu w stołecznym biurowcu.

Firmy: Union Investment, Bouygues Immobillier i British Telecom przedłużyły umowy najmu w stołecznym biurowcu IBC. Całkowicie skomercjalizowany budynek należy do funduszu inwestycyjnego Accession Fund SICAV.

W budynkach International Business Center I i II trzech najemców zajmuje łącznie ponad 2,8 tys. m kw. powierzchni biurowej. Dwaj kolejni długoterminowi użytkownicy: firma doradcza PricewaterhouseCoopers oraz koreański Samsung Electronics powiększyli wynajmowane przez siebie biura łącznie o ponad 1,8 tys. m kw.

Połączone budynki International Business Center I i II znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika, przy ul. Armii Krajowej. W bliskim pobliżu znajduje się Pole Mokotowskie, największy park w Warszawie. Kompleks oferuje najemcom łącznie ponad 36 tys. m kw. powierzchni biurowej oraz 3-kondygnacyjny parking podziemny. Budynek IBC I został ukończony w 2003 r., natomiast IBC II w 2007. Najemcy mają do dyspozycji również kawarnię, restauracje, banki oraz parking dla rowerów.

Union Investment jest firmą związaną z rynkiem finansowym, działająca od 17 lat. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem rozwiązaniami inwestycyjnymi dla inwestorów początkowych, zaawansowanych i instytucjonalnych.

Bouygues Immobillier jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Firma powstała we Francji w 1956 r., a obecnie związana jest z pięcioma krajami Europy - Francją, Portugalią, Hiszpanią, Belgią i Polską. Należy do grupy Bouygues.

British Telecom związana jest z branżą telekomunikacyjną. Działa w obrębie 170 krajów na całym świecie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz