Giant

EKO Polska Telefonia Komórkowa w nowym biurze

Na zdjęciu kompleks biurowy  T- Mobile Office Park
Na zdjęciu kompleks biurowy T- Mobile Office Park
T-Mobile Office Park zostanie nową siedzibą Polskiej Telefonii Komórkowej. Obiekt stara się o certyfikację BREEAM.

PTC czyli Polska Telefonia Cyfrowa, uważana dzisiaj za jedną z największych sieci komórkowych w Polsce, ze względu na prężny rozwój firmy i  rozrastającą się kadrę pracowniczą, przenosi swoją siedzibę do nowego biurowca przy  ulicy Marynarskiej, dzielnica Mokotów. Firma zajmie około 70 proc. powierzchni czyli 27 000 m kw. całkowitej powierzchni biurowej. Zmiana siedziby PTC ma nastąpić w 2013 roku. 

Projekt ekologicznego biurowca, realizowany jest  przez Ghelamco Poland. Kompleks T-Mobile Office Park ma do zaoferowania 40 000 m kw. powierzchni biurowej. T- Mobile Office Park jest inwestycją zrealizowaną zgodnie z obostrzeniami eko-certyfikatu BREEAM.

Kompleks T-Mobile Office Park zawierać będzie kilka połączonych budynków biurowych , liczących od sześciu do ośmiu  kondygnacji, o całkowitej powierzchni 40 000 m2. Połączy dwie funkcje usługowo-handlową i biurową. Przewidzianych jest 1400 miejsc parkingowych , ponadto znajdą się również  miejsca parkingowe i zaplecze sanitarne, skierowane głównie do motocyklistów i rowerzystów. Wyznaczono miejsce na zielone  patio z zespołem małych obiektów architektonicznych. Koniec budowy kompleksu  ma nastąpić w 2013 roku.
 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz