PGE Narodowy

Nowe centrum usług wspólnych w Gdańsku

Zdjęcie przedstawia obiekt Opera Office
Zdjęcie przedstawia obiekt Opera Office
W gdańskim biurowcu Opera Office powstanie nowe centrum usług wspólnych. Powierzchnie w budynku wynajęła fińska firma Metsä Group.

Metsä Group to fińska firma zajmująca się przemysłem drzewnym, specjalizująca się przy tym w tzw. nordic wood, czyli przetwarzaniu drewna pochodzącego z leśnych plantacji. W swojej ofercie firma ma szeroką gamę produktów, jak np. chusteczki higieniczne, papierowe ręczniki, karton, papier, włókna celulozowe itd. Metsä Group wynajęła 1000 m kw. w Opera Office. Na tej powierzchni otworzy centrum usług wspólnych wspomagające finansowe i transakcyjne działania firmy.

Choć firma rozpocznie działalność w biurowcu dopiero we wrześniu br., rekrutacja pracowników już trwa. Jak mówi Alan Aleksandrowicz, Prezes InvestGDA, firmy doradzającej Finom: Cieszy nas, że fińska firma Metsä Group wybrała Gdańsk oraz to, że mogliśmy wspierać ją w tej decyzji od momentu, gdy pierwszy raz jej przedstawiciele pojawili się u nas. Finowie, którzy już zaczęli proces rekrutacji, docelowo utworzą około 100 nowych miejsc pracy w nowoczesnych i przyjaznych wnętrzach jednego z najnowszych gdańskich biurowców: Opera Office.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz