Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grant Thornton z biurem w Green Corner

Wizualizacja przedstawia Green Corner
Wizualizacja przedstawia Green Corner
W warszawskim biurowcu Green Corner swoje biuro otworzy firma Grant Thornton. W transakcji najmu pośredniczyła firma Savills.

Firma audytorsko-doradcza Grant Thornton otworzy swoje biuro w biurowcu Green Corner, mieszczącym się przy ulicy Chłodnej w Warszawie. Firma podpisała umowę najmu 1345 m kw. powierzchni w budynku, do którego wprowadzi się w kwietniu 2013 r.

Jak mówi Małgorzata Brawura-Biskupska z Savills: Agencja Savills doradzała w wyborze nowych lokalizacji Grant Thornton w Poznaniu,  Katowicach i przy ostatniej transakcji w Warszawie. Bardzo nas cieszy, że nasza kilkuletnia współpraca układa się pomyślnie. Grant Thornton to klient wymagający, który ma wysokie oczekiwania i dobrze orientuje się na rynku powierzchni biurowych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra